Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Rengeteget fogytam, pontosan...

Rengeteget fogytam, pontosan 13-14 kilót. A mellem szinte majdnem eltűnt. Ha eszem nagyobb lesz, ha kevesebbet eszem, rögtön lejjebb megy. Attól félek, hogy nem fog nőni. Így maradok, vagy elkezd nőni?

Figyelt kérdés

Anyum is későn érő típus volt. De én nagyon aggódom.

14/L



2014. aug. 25. 00:36
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Te aggodo tündér! Ebböl is láthatod, hogy a mell az zsirszövet. Ne aggodj! Az igazi szép melled kialakul majd a sudár termeted mellett is. Nem az a szép amikor bár tényleg nagy a mell de a rengö has még nagyobb!
2014. aug. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyen drasztikus fogyásnál a mell természetesen "eltűnik", és csak nagyon ritka esetben lesz újra szép! Egy cickót egy életben csak egyszer lehet tönkre tenni - erre az ilyen drasztikus fogyás a "legjobb" szer... és csak a plasztika az ellenszere!

Amikor ész nélkül fogyóznak a csajok, akkor jó lenne azzal kezdeni, hogy az ára a mellem mérete, formája lesz! Legtöbbször egy kipukkant tejes-zacskó a végeredmény...

2014. aug. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nő még majd?
2014. aug. 25. 13:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, de tudsz a bőröd alá gumilabdát nyomatni, hogy egy szexista majom igényeinek is megfelelj. Vagy választhatsz egy normális pasit, aki téged szeret, nem a cicidet. :)
2014. szept. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!