Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aki szenved mensikor, az...

Aki szenved mensikor, az mindig szabit vesz ki aznapra?

Figyelt kérdés
márc. 4. 10:53
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
59%

És itt most nem csak a menstruáció mert az is legyengíti az embert főleg mikor begörcsöl és az ám a szenvedés.

De sorolhatjuk ide a gyomorrontás, hasmenés, nátha ezek szintúgy a közérzetünkre hatnak, nem tudunk normálisan dolgozni és persze ha táppénzre megyünk akkor még ki is vagyunk rúgva vagy minimum a munkatársak néznek ki. Sokszor dolgoztam már betegen, lázasan, erős görcsökkel a hidegben, vagy a nagy monoton melóban 8-12 órákat és életem legnehezebb órái voltak, senkinek nem kívánom azt a napot mikor már akkor rosszul voltam mikor leültem és csináltam a monoton munkát. Ott reszkedtem végig a 8 órát mert még melegebb ruhát se lehetett felvenni csak a vékony kis munkaruhába lehettem. Közbe annyira lassan ment az idő mint még életembe soha. Mellé persze a kisebb gondok mint a fejfájás torokfájás. Másnap nem mentem dolgozni elmentem táppénzre 3! Napot utána mentem és kirúgtak. Természetesen mikor volt ez a lázas dolog és haza szerettem volna menni nem engedtek haza. Sőt még bunkóztak is hogy ez nem jó pont és kirúghatnak

máj. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Egy ilyen munkahelyet nem is kell sajnálni, előző.
máj. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

"gyomorrontás, hasmenés, nátha "


Ezek betegségek, ergo otthon marad vele az ember. A menstruáció nem betegség

máj. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!