Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet mégis mehnyakrák?

Lehet mégis mehnyakrák?

Figyelt kérdés

Előzmény: 3 havonta jártam nőgyógyászhoz, mert magas kockázatú hpv-m van és volt LSIL CIN1-es citologiám. Azóta 3 negatív van. Évente van cintec plus is, ami negatív.


Ősszel kontaktvérzés miatt kerestem fel a nőgyógyászom, aki folyást állapított meg, így kúpot írt fel. Nem hatott, kaptam másikat. Közben alhasi fájdalom és barna folyásom lett. Kaptam antibiotikumot. Tenyésztés(klebsiella pneumoniae, erre én is párom is kaptunk antibiotikumot). STD szűrés, vizelet negatív. Volt többször hüvelyi UH, hasi uh. Ecetsavas kolposzkópia. Több nőgyógyásznál is jártam, de tüneteim továbbra is fennállnak: alhasi fájdalom, halvány sárgás folyás, barna folyás, van hogy rózsaszínes, de volt már sötét piros is pár csepp. Eü küretet nem javasolják, mert fiatal vagyok.

Bárki valami tanácsot vagy nyugtató szót tudna adni? Nagyon félek és elvagyok keseredve.



márc. 4. 18:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Ennyi vizsgálat után/mellett nem hinném hogy ez rák lenne. Persze érdemes folyamatosan nézetni, és ha lesz is valami gond vele egyszer, akkor időben el lesz csípve. De megnézetheted magad egy másik orvossal is akár, ő mit mondana rá. De ne gondolj mindig a legrosszabbra. :)
ápr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!