Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen fogamzásgátló módszert...

Milyen fogamzásgátló módszert használtok? Mik a mellékhatások? Mióta használjátok?

Figyelt kérdés

Nekem a nőgyógyász cerazettet írt fel mert szoptatok, arról mi a véleményetek? Tudom hogy mindenki más, de félek a mellékhatásoktól.

Mj eddig gumival vagy megszakítással védekeztünk de házasságban az már nem igazán kényelmes, ezért szeretnék valami mást.


márc. 5. 05:06
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Én is fogamzásgátlót szedtem szoptatás alatt. Az egyik babánál volt megvonásos, másiknál nem. A gyógyszerek is különbözőek voltak egyébként. Nem éreztem mellékhatásokat. Nincs negatív tapasztalatom.
márc. 5. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Nekem soha nem volt kellemetlen mellékhatás fogamzásgátlótól, csakis jótékony hatásokat éreztem. Viszont 40 felett már nem ajánlott, így lett Mirena spirálom, amit szoptatás alatt is felraknak. Az első pár hónapban vérezgettem (ez normális), illetve egyszer meg kellett igazítani, mert még helyezkedett, azóta meg is feledkezhettem róla, semmi teendőm nincs 5 évig és biztos védelmet nyújt. Peteérésem van, az látszik minden UH-n, de vérzésem nincs, max. havonta egy nagyon pici maszatolás.
márc. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak mellékhatásai voltak a fogibogyónak: nulla libidó, szárazság, fájdalmas aktus, hiába síkosítottunk, fejfájás (előtte sohasem)...


Félév után letettem, végre lett libidóm, de az tinikoromtól elég pontos diklusomat tönkrevágre több, mint egyévre.


Gumival védekezünk.

márc. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En 7 evig szedtem a gestomix gyogyszert. A verzesem csokkent es a hasfajdalom elmult a mellfajdalommal egyutt .

Nem tudom van e koze hozza de elkezdtem hizni a vege fele es a pajzsmirigy ertekem is kuszott felfele , mar a felso hatarerteknel volt. Csaladalapitas miatt abbahagytam megjelentek a pattanasok 1 patti ovunal 1 patti mensinel :D vissza jott a hasfajas ovus fajdalom minden ami kell. Lementek a plusz kilok es vissza ment a pajzsmirigy ertek is.

márc. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4 es vagyok. Gyogyszert szedtem. Es mellette gyakori volt a huvely fertozesek. Abba hagyasa ota nem volt ilyen problemam ( 2.5 eve) sajnos meddosegire jarunk mert nem jon a baba. Nem tudom van e koze hozza.
márc. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!