Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatt lehet súlyt...

Menstruáció alatt lehet súlyt emelni?

Figyelt kérdés
Sziasztok menstruáció alatt lehet nehéz súlyt emelni ? Van bármilyen egészségügyi kockázata, az intenzív súlyzos edzésnek ilyenkor? Már 8 hónapja edzem, és még mindig nem tudom lehet e vagy sem menstruáció alatt sulyt emelni, mindenhol mást hallok ezzel kapcsolatban, kielégítő információt pedig nem találtam a nehéz súlyról és a menstruációról sehol, nem esik szó egy cikkben sem erről csak a tipikus "női edzésről" és egyébb fitnesz dolgokról .

márc. 7. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

Lehet. Arra vigyázz hogy a legtobb nonek ilyenkor kisebb a teljesitmenye. Foleg az elso ket napban. Szoval lehet a sulybol le kell venni. De amugy abszolut lehet.

Edzőm van és szoktam menstruácio alatt is csak az elejen szolok neki h megvan es akkor figyel hogy kell e csokkenteni

márc. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, jó hír hogy holnap ez miatt nem kell hanyagolnom az edzést végre... :)
márc. 7. 19:24
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Bármit lehet csinálni amit egyébként is csinálsz. Én ugyanúgy jártam lovagolni is.
márc. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!