Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős vérzés, szerintetek mi...

Erős vérzés, szerintetek mi számit annak?

Figyelt kérdés
Nők! Az érdekelne engem, hogy mitől számit egy menstruációs vérzés erősnek. A legerősebb napomon is 3 mini tampon megy el, ez erősnek számit?

márc. 6. 18:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Szia! Szerintem nem különösebben erős.
márc. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%

Ez egyáltalán nem az. Volt, hogy a nagyobbik kelyhet pár óránként ürítettem az első 2-3 napban. És ez még mindig nem volt nagyon extrém, kicsit vérszegény voltam, ennyi. Most fogamzásgátló mellett általában kibírja a nagyobb kehely a munkanapot, vagy az éjszakát. Saccra ez lehet a közepes erősség.

A tiéd gyengének mondanám. De ha van minimum egy nap, amikor élénk piros vérzés van, akkor az is normális lehet.

márc. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Nem, ez nagyon gyenge vérzés.
márc. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%

3 mini az nem eros verzes.. :) egy ismerosomnek az elso par nap a legvastagabb tampon + ejszakai betet 2 orat bir.. na ez eros verzes. O azt mondja szules ota van ez.. nogyogyaszhoz nem jar. Nem ertek ezzel egyett de legyen az o dolga. Szerintem ez mar nem normalis..


Noveremnek az elejetol fogva olyan eros volt a verzese hogy ejszakai betettel atazott ejszaka..


Nekem fogamzasgatlo mellett az elso napon ( legerosebb) 4 orat birt a mini most fogamzasgatlo nelkul 2 orat bir ( valtottam normal meretre az bir 4 orat is )

márc. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
33%

Éjszakai betétet cserélem félóránként. 8-9 napos a vérzésem, ebből az első 5-6 nap erős. Nagyon. Októberben majdnem elvéreztem a munkahelyen. Nemsokára műtenek (kaparás).


Ez szerintem elég erős.

márc. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5ös vagyok. Már szültem, nem segített. Pedig biztattak,hogy csökkenni fog. Nem jött be sajnos. 41 éves vagyok.
márc. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem erős, sőt, inkább gyenge. Nekem első 2-3 napban 2 max 3 óránként kell cserélni a szuper tampont, éjjel meg 4 óránként kelhetek miatta. :( Terhesség előtt normális volt( de rendszertelen), majd szülés után kaptam fogamzásgátlót pm problémára, már a pm szintem normális volt. Na, ott durvult el, 1 napig csak feküdni tudtam, és a szuper tampon mellett, OLdalfekvésben összegörnyedve másfél óra alatt átáztam. Na, attól kezdve nem szedek gyógyszert. Most több, mint 1 hétig tart, az első 2 napban még a hányingerrel is küzdhetek a kegyetlen görcsök miatt. Szóval a szülés sem segít mindenkinek. Sőt, több ismerősöm van, akiknek rosszabb lett utána.
márc. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#7 Miért nem teszel a tampon mellé betétet még? Úgy tovább tart, nem kell 4 óránként kelned
márc. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Próbáltam régen, illetve a múlt hónapban is, de gyűlölöm. Egyszerűen kényelmetlen, elmozdul, stb.. Szülés után a kötelező x időben valahogy kibírtam ( bár azt hiszem, meg sem nagyon jött), de ennyi.
márc. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kérdező! Hogy merült fel benned egyáltalán, hogy erős a vérzésed?

Inkább azt kellett volna kérdezned, hogy gyengének számít-e!

márc. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!