Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most mit csinaljak?

Most mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Sajnos most vettem eszre,hogy valoszinuleg kimaradt egy szem fogamzasgatlo de fogalmam sincs h mikor…februar 23.-an kezdtem el ujra szedni viszont a mai nappal egyutt még van 8 szem ami azt mutatja h egyszer valamikor elfelejtettem bevenni de fogalmam sincs h mikor mivel a hulye fejemmel a datumokat sem neztem a tablettan…

a baratommal hetvegen voltam egyutt utoljara…ha most elkezdunk vedekezni gumival akkor ugye nem lesz baj?:(


márc. 8. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Egy nap nem világvége nyugi
márc. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tudom h nem a vilagvege csak akkor most a kimaradt szemet beszedjem e valamikor vagy egy nappal tovabb szedjem?
márc. 8. 15:37
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Már hogyne lenne baj egy kimaradt szem? Attól a naptól kezdődően kellett volna kiegészítő védelmet használnod! A legtöbb tablettánál max. 12 órás kimaradás esetén kell bevenni a kimaradt szemet, ha annál több telt el akkor kimaradt szemnek számít, nem kell bevenni viszont kell kiegészítő védekezés.


Mivel nem tudod melyik szem maradt ki, így nehéz okosat mondani. Mostantól használj kiegészítő védekezést, ne vedd be a kimaradt szemet a végén, imádkozz, hogy legyen megvonásos vérzésed a 7 tablettamentes napban, de én a biztonság kedvéért tesztelnék akkor is, ha megjön a vérzés (az utolsó, plusz védekezés nélküli együttléttől számítva mondjuk a 14. napon hogy tutibiztos megnyugodjak a negatív teszttől). A következő levelet kezdd el szedni a 7 tablettamentes nap után. Azt nézd még meg a használati útmutatóban, hogy mikortól nem kell kiegészítő védekezés amikor először kezded szedni, de nem a menstruáció első napjától.

márc. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Deogynem baj egy kimaradt szem. Kimarad, egy héten keresztül kiegészítő védekezés, onnantól kezdve.
márc. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es: nem tudja mikor maradt ki, szóval ezzel nincs kisegítve, azóta már voltak együtt védekezés nélkül.
márc. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szoritsatok h megjojjon abban a 7 napban🥹
márc. 9. 14:51
 7/8 A kérdező kommentje:
holnap kell megjojjon ma negativat teszteltem szerencsere (10-es erzekenysegu teszt volt ami mar 6 nappal mensi elott kimutatja elvileg ha baj van)
márc. 16. 23:03
 8/8 A kérdező kommentje:
megjott meg ezen a heten szerencsere😁
márc. 24. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!