Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a discharge ilyen zöldes...

Ha a discharge ilyen zöldes és ilyen sűrű akkor tehetek ellen valamit azon kívül hogy orvoshoz menjek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok felnőtt ezért ez ellen szeretnék valamit tenni anélkül hogy a szüleim vagy egy orvos tudna róla mert nekem az nagyon kínos lenne szóval nemtom h van e olyan krém amit pl dm-ben lehet kapni rà vagy valami vitamin

#fertőzés #Discharge
márc. 9. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Mi van? Mit gagyogsz?
márc. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez valamilyen fertozes lesz, de hogy milyen, csak orvos tudna megmondani, el kene menned.

Nyugodtan szolj a szuleidnek,ebben semmi kinos nincs az o szempontjukbol, ezt en szulokent mondom. Te annak erzed tinikent, de optimalisan egy szulo segiteni szeretne, ezt pedig bizony valahogy meg kell oldani.

De ha elmultal mar 14, egyedul is el tudsz menni nogyogyaszhoz.

márc. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem! Azonnal menni kell orvoshoz, amint lehet! Ez nagy eséllyel parazitafertőzés.
márc. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De azt sem tudom hogy hogy kellene elmondanom anyumnak igazából a nevét sem tudom magyarul ezért angolul irtam
márc. 9. 20:03
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Folyas, huvelyvaladek, zoldes ize, ami a puncimbol jon…

Es stb. Csak szolj neki :D

márc. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De és ez akkor is lehet hogy valami komoly ha még nem voltam senkivel úgy
márc. 9. 20:15
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is lehet. Igen! Miért szerinted nem komoly??


Mi elhisszük hogy szüz vagy, de ha mégse akkor az orvosnak ne hazudj, mert rossz lesz a diagnózis, és egy életre megemlegeted a kínt, amit a félrekezelés okoz.


Mellesleg nem anyádnak kell szólni, hanem a nőgyógyászatot felhívni. Anyád egyáltalán nem is kell hozzá.

márc. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Trichonomas vaginalis. Kliont írnak általában fel rá ,vagy Betadine kúpot.
márc. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!