Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek egy nő miért...

Szerintetek egy nő miért annyival problémásabb egy férfinél?

Figyelt kérdés
Menstruál, amivel egy csomó szemetet is termel. Húgyuti fertőzése van 2 havonta, amit egy vagyonért gyógyszerez. Teljesen váratlan helyzetekben kell wc-re mennie. Ha pedig szexre kerül a sor valahol állandóan fáj neki közben.
márc. 10. 05:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Nincs kéthavonta húgyúti fertőzésem, nem kell váratlan helyzetekben WC-re mennem, a barátomnak viszont igen. Szex közben sem fáj semmim, köszönöm, jól vagyok. A pasiknak például mindentől hasmenésük van, színházban vagy koncerten alig várják a szünetet, mert víztoronynak érzik magukat, miközben én kibírom hazáig.
márc. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
Genetikai hiba.
márc. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
No vagyok, ebből a menstruáció az egyetlen, ami igaz rám. Életemben nem volt még húgyúti fertőzésem, ellenben a férjemnek évente van...Wc-re se kell mennem váratlan helyzetekben és amúgy is tovább képes vagyok visszatartani a vizeletemet, mint ő.
márc. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is nő vagyok és a menstruáción kívül semmilyen "problémám" nincsen. Őszintén szólva azt sem értem, hogy a menzeszt miért képzelik egyesek problémának.

Havonta egy csomag betét nem jelent sok szemetet, de vannak nem környezetszennyező menstruációs eszközök is.

márc. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek többsége erős ferdítés. Persze biztos léteznek olyan nők, akik az "állandóan van valami kínja"-típusúak, de nem feltétlenül a kérdésben felsoroltaktól.
márc. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Az ilyen nőnek durva és mosdatlan partnere lehet. Nekem soha nem volt fertőzésem, se fájdalmam, mert ha valami kicsit is kellemetlen volt, próbáltuk máshogy.
márc. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
10%
és még a sok hüvelyi fertőzésről meg gombákról nem is beszélve, meg a menstruációs tünetekről... stb
márc. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Jázusom, kérdező... :D
márc. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
26%

Azt az anyatermészeten/evolúción/biológián kérd számon, hogy miért menstruál egy nő, nem is értem a kérdésnek ezt a részét. :D A legtöbb nőnek nincs problémája a többivel, nekem pl. húgyúti fertőzésem kb. 3x volt életemben, nem kell váratlan helyzetekben wc-re mennem (ezt nem is értem, hogy érted) és köszönöm szépen, nincsenek fájdalmaim szex közben.


Ha ezek valóban fennállnak, pl. a barátnődnél, akkor valami komolyabb problémája van, fertőzés, gyulladás stb. Ha minden barátnődnél fennállnak ezek, akkor még az is lehet, hogy te fertőzöd meg őket valamivel, aztán hiába kezelik, visszaadod neki.

márc. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Huh dobjunk be egy provokatív kérdést, milyen vicces lesz olvasni a kommenteket 🙄

Ha meg komoly a kérdés, akkor lemaradtál egy két biosz óráról meg a józan paraszti észből se jutott sok.

márc. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!