Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszkető végbélnyílás. Mitől?

Viszkető végbélnyílás. Mitől?

Figyelt kérdés
Visszatérő viszkető végbélnyílásos panaszom van. Semmi más bajom nincs, férges biztos hogy nem vagyok, aranyeret nemtudom de hol viszket hol nem. Amikor elkezdődött akkor még égett és fájt is a végbélnyílásom és néha a széklet is, aztán az teljesen elmúlt egy 2-3 nap után, és akkor kezdett el viszketni de nagyon durván az elején, egyszer aludni sem tudtam tőle aztán hirtelen egyszer csak elmúlt, egyáltalán nem viszketett meg semmi bajom nem volt egy pár napig és most tegnap megint elkezdte és mára rosszabb lett, egésznap viszket és ki is sebesedett mert vérfolt volt a wc papíron de nem a székletből és egy pontban eléggé fáj is a végbélnyílásom jobb oldalt de csak ott. Látni nem látok semmit, max egy kicsit meg van duzzadva, de egyébként normál kinézete van. Csak viszket. Mitől lehet?

márc. 10. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Kend be krémmel
márc. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

aranyér


kenegesd, mást nem tudsz tenni

márc. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy belső aranyér, szerintem ez a legvalószínűbb. Esetleg végbélrepedés, vagy vmi gyulladás, fertőzés.
márc. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is volt ilyen panaszom, lehet írtam is már, nem tudom. Ha gondolod dobj ram egy uzit.
márc. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Nemi herpesz, vagy HPV
márc. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
36%
Ne feledd: aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred!
márc. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!