Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért viszket éjszaka a...

Miért viszket éjszaka a végbélnyílásom?

Figyelt kérdés
Csak éjszaka viszket, de akkor nagyon durván, nem tudok aludni tőle. Napközbe semmi, max 1-2szer érzem egy kicsit 1-2 percig de ennyi, éjjel viszont nagyon durva mennyire viszket. Mitől lehet?

márc. 3. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Menj orvoshoz. Lehet polip, vagy akármi.
márc. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Például bélférgességtől. Most hogy eléggé megijedtél, menj el egy kivizsgálásra.
márc. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Féregpete, éjszaka mászkál.
márc. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Ahogy az előttem írok mondják, lehet bélférgesség.

Évekkel ezelőtt nekem is ilyen tüneteim voltak, de kiderült, a nedves törlőre vagyok allergiás.

Ha használsz ilyet, akár attól is lehet.

márc. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen problémám. Csak éjszaka viszketett de véresre tudtam vakarni. Aludni sem tudtam tőle. Ez nyáron volt. Elmentem proktológushoz aki mindent rendben talált. De azért beszedtem a biztonság kedvéért egy kúra belferegre való gyógyszert is. Végülis elmúlt de nem jöttünk rá hogy mitől volt. Én a végén már hamosito krémekkel kentem mert olyan durván felsértettem este.

27N

márc. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Cérnagiliszta tünete lehet. Csatlakozom utolsóhoz: gyógyszert rá mielőbb! Mert a vakarással szétszórod a petéket az ágyneműben. Majd onnan a lakásban.
márc. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Köze nincs a bélférgességhez, csak ijesztget a sok hozzá nem értő, tisztelet a kivételnek.

Ez a fajta viszketés mindenki életében előfordul, egy bőrgyógyász ismerősömnek amikor meséltem hogy nálam is volt ilyen lefekvés után, csak annyit kérdezett "fürödtél előtte ? szappant tusfürdőt használtál ? " a válasz igen volt, szappant használtam, mint kiderült egyrészt ki is szárított ott, másrészt elképesztően viszketett mindig. Ahogy abba hagytam ennek a használatát, egyből megszűnt. Azóta sem volt . . . Nyáron egyébként különböző baktériumok is az izzadság miatt tudnak ott viszketni, ennek jellegzetes tünete még a csípő érzés . . .

márc. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!