Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 héttel a menstruációm előtt...

3 héttel a menstruációm előtt elkezdett fájni a jobb mellem. mitől lehet?

Figyelt kérdés

sziasztok. 3 héttel a menstruációm előtt elkezdett fájni a jobb mellem. nem szúrt, sem is igazán fájt, inkább csak érintésre, nyomásra. olyan, mintha beütöttem volna, a hónom nem fájt, inkább csak a bimbóudvar feletti terület. csomót nem találtam. mivel nem tudtam miről van szó, ezért nagyon meg voltam ijedve, napközben sem hagyott nyugodni a dolog, gyakran tapogattam, nyomogattam, ellenőriztem hogy fáj e még. miután vége lett a menstruációnak, kicsit alábbhagyott ez az egész, lassacskán egyre kevésbé éreztem. mivel nem vagyok szakértő, gondoltam, hogy nem teszek jót azzal ha folyamatosan nyomkorászom, csak rontok a helyzeten, nem hathat valami egészségesen, ezért egy pár napra próbáltam nem hozzányúlni. tegnap már úgy voltam vele hogy teljesen elmúlt, ezért a biztonság kedvéért elkezdtem újra gyakrabban ellenőrizni, hogy fáj-e esetleg. ezután tényleg elkezdett megint kicsit fájni. rossz tulajdonságom hogy ha változásról van szó, sajnos elég ideges tudok lenni miatta, tisztában vagyok vele hogy ilyen korban szinte egyáltalán nem fordul elő a mellrák, mégis képes vagyok mindent túlgondolni. tudom hogy nem fogok meghalni, ez hülyeség, de attól még nyilván féltem az egészségemet, félek a változástól. előre is köszönök minden választ, nagyra értékelem ebben a stresszes időszakban!

egy 17 éves aggódó lány:)



márc. 11. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne nyomkodd...valószínűleg semmi bajod, de ha aggódsz, menj el egy orvoshoz.
márc. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet esetleg bőr alatti pattanás?
márc. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha én mindig orvoshoz futottam volna mert itt fájt, ott fájt, most szúrt akkor mindig ott ülhetnék.

A rák amúgy nem fáj.

Ne nyomkodd.

Amúgy tipikus dolog ha csak az egyik fáj, hogy nő. Eltarthat mèg egy ideig.

márc. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! ha bárki később találna rá erre, ne habozzon válaszolni! ha elmúlik, attól még kíváncsi vagyok a véleményetekre.
márc. 19. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!