Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagy, nehéz, lógó cicitől...

Nagy, nehéz, lógó cicitől való hátfájás ellen mit lehet tenni? Bővebben lent! F

Figyelt kérdés
Páromnak nagy nehéz puha lógó cicijei vannak és szokott tőle fájni a háta. Mit tudunk tenni ellene, hogy ne fájjon tőle a háta? Megműttetni nem akarjuk, mert mind2-en szeretjük, hogy ennyire nagy és puha és, hogy nagyon lóg.

márc. 12. 08:16
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
29%

4 "Amúgy jelentettem, mert egyértelműen csak perverzkedni akarsz itt."

Szerintem te elmebeteg vagy!

(ezt is jelentheted!)

márc. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Jobb melltartót kell viselni (pl high support sport melltartók), és hátizmot erősíteni, az segíthet.
márc. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
De csak ritkán hord melltartót. Munkába, meg ha elegánsabb helyre megyünk. De amúgy jó melltartótkat hord. Megfelelő méretű.
márc. 12. 09:15
 14/34 anonim ***** válasza:
81%
13: ne csak ritkán hordja, hanem mindig.
márc. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
#11 köszönöm szépen! Az ember valós problémában segítséget kér és egyből perverznek nézi...
márc. 12. 09:17
 16/34 anonim ***** válasza:
73%

Hát, először én is valós problémának gondoltam, de szerintem is egy perverz :D

Egy normális nő, tényleg a megoldást keresné és felhúzna egy jó melltartót, és nem az lenne neki a legfontosabb, hogy mindenhol mindenkinek mutogassa a melleit.

márc. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
90%

Nem igazán értem. Szeretnél tanácsot, hogy mi segíthet a hátfájásán, kapsz tanácsot (hordjon sportmelltartót), és rávágod, hogy nem hord.

Tudjuk. Hiszen fáj a háta :D

Ez kb az, mintha elmennél orvoshoz a problémáddal, és azt mondja, hogy ehhez gyógyszert kell szedni, csak így oldódik meg, te meg rávágod, hogy eddig sem szedtél sose gyógyszert.

Hát most sem kötelező, de ha olyat szeretne a párod, ami eddig nem volt (hátfájás-mentesség), akkor olyat kell tenni, amit eddig nem tett... Nincs egy varázsszer, ami csettintésre ennél jobban megoldaná.

Úszni is meg lehet tanulni egyébként. Más is megtanulta, azért tud. Ha segédeszközzel (pl deszkával) úszik, az is segít a hátának, és nem kíván nagy úszótudományt.

márc. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

#14 dehogy fogja mindig hordani! Nem szereti. Kényelmetlen. Meg szereti magának fogdosni a cicijét és szokta is sokat. Rólam ne is beszéljünk, minden percben, amikor csak tehetem foglalkozok velük és kényeztetem őket.


#16 fejezd már be! Nem vagyok perverz! Olvass, mielőtt badarságot írsz! Jó melltartót hord!

márc. 12. 09:27
 19/34 anonim ***** válasza:
78%

A tények kedvéért: a nejemnek is hatalmasak, és ő sem rajong a melltartóért.

Becsületére legyen mondva, hogy 45 évesen megtanult úszni, és rendszeresen úszik is, és a hátfájása elmúlt! (nagyon ritkán fáj)

Ezt javaslom mint érintett férj nektek is!

márc. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de lehetősége sincs nagyon megtanulni úszni és nem is szerete (a testi adottságai miatt se) na meg uszoda sincs közel.
márc. 12. 09:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!