Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sirdlaud 4mg+ fogamzásgátló...

Sirdlaud 4mg+ fogamzásgátló okozhat problémát?

Figyelt kérdés
Beállt a derekam, nehezen megy a mozgás. Felhívtam a háziorvost aki Zadexet és Sirdlaud izomlazitot irt fel. Kiváltottam, most olvasom a a Sirdlaud betegtájékoztatót. Szerepel benne, hogy tajekoztassam az orvosomat arról, ha fogamzásgátlót szedek. Azt nem irja, hogy milyen kihatása van a gyógyszernek a fogamzásgátló tablettára. Visszahívnám a dokit, de már nem rendel. Valaki szedett ilyet, vagy tud nekem segiteni? Mondjuk ezzel a derékkal nem sokat kell akrobatikázni, de nyilván erdekel mit veszek be.

jan. 26. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Èn most szedek sirdaludot, igaz fogamzàsgàtlót nem. Èn azt mondanàm addig hasznàljatok valami kiegèszítőt , mert gyengítheti a hatàsàt. Nekem mellèkhatàskènt csak annyi jelentkezett , hogy beveszem ès egy óra se kell kiüt, reggelig alszok. Fèl szemtől.
jan. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Neked segített ez a gyógyszer egyébként? Nagyon bizom benne, hogy hétfőre rendbe jövök
jan. 26. 18:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. 3 napig voltam ki meredve. Nekem a hàtammal van gond. 4.nap irta fel a doki, már màsnap sokkal jobb volt.
jan. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Örülök,ha jobban vagy. Jobbulást és köszönöm a segítséget!
jan. 27. 03:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm. Jobbulàst neked is
jan. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!