Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az hogy lehetséges hogy nem...

Az hogy lehetséges hogy nem fájt az első tampon? pedig szűz is

Figyelt kérdés
márc. 12. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Sikerült jól felhelyezni. Megfelelő testhelyzetben, ha jó helyre megy, jó szögben, akkor nem is lehet érezni.

És egy mini vagy normál tampon nyilván nem akkora, mint egy pénisz.

márc. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
Ritka de lehetséges
márc. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Valaki azt gondolta privát üzenetben hogy magához nyúl. Nem, soha nem járt még úgy ott a keze
márc. 12. 14:32
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Ne foglalkozz a perverzekkel, kérdező...
márc. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Várj, kiről szól a kérdés és ez neked miért releváns?
márc. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Mikor 15 évesen először használtam tampont , elsőre simán be tudtam tenni. Tudtam milyen irányba kell felhelyezni, marha nagy tehetség kell hozzá. Ja és szűz voltam még 4 évig utána is.
márc. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nekem sem fájt, pedig nem önkielégítettem és tág sem vagyok. Egy tampon annyira pici hogy ha jól helyezik fel akkor nem fáj. Akkor fájhat ha rossz szögben tuszkolja az ember vagy ha nincs elég vér épp mert akkor nem könnyen megy fel.
márc. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!