Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Császármetszés után 6 héttel...

Császármetszés után 6 héttel lehet hason fekve aludni?

Figyelt kérdés

Mindig így aludtam aztán terhesség alatt sem tudtam és nyilván míg a hasam fájt akkor sem. Most teljesen szép a hegem meg minden kezd teljesen helyreállni és jó lenne már hason aludni de félek, hogy valami bajt okozok.

Szerintetek aludhatok hason már?

Valamint most ilyen hidrogél tapaszt használok hogy a bugyi dereka ne bántsa a hegem,mert pont ott van, de elhasználtam az utolsót és nem tudom hogy baj-e ha a bugyi megnyomja a heget. Sajnos csak ilyen csípő bugyiim vannak, nem tudok olyat felvenni ami mondjuk köldökig felérne.


márc. 15. 20:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyes! Nem veszek, mert ezeket szeretem . Te viszont vehetnél jómodort, tudtommal nem bántottalak.
márc. 15. 21:05
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
6 héttel a császár után már nincs semmiféle megszorítás.
márc. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
3! Sosem tettem és mivel van még folyàsom,így nem is lenne szerencsés. Egyébként napközben is nyomja a bugyi a heget, mert bármi meglepő, nap közben is hordok bugyit 🤦......
márc. 15. 21:52
 4/8 A kérdező kommentje:
4! Tudom, de féltem azért a heget. Őszintén, eddig még megfogni sem mertem ott a hasam. Olyan félelmetes számomra, hogy ott van egy 15cm-es vágás.
márc. 15. 21:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Mennyi folyásod van még?
márc. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
7. Nagyon minimális. Egy tisztasági betéten kb egy régi egy forintos nagyságú folt lesz fél nap alatt.
márc. 15. 21:55
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondták, egy hét múlva már nem sérülékeny a heg, kivéve erös ütés, elesés vagy hasonló dolognál
márc. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hú pedig egy hét után még nekem varratot sem szedtek és úgy fájt majdnem becsinàltam.
márc. 15. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!