Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Császármetszés után alig két...

Császármetszés után alig két héttel normális,hogy fél napokig nincs semmi folyàsom, aztán egyszercsak gondol egyet és megint van folyàsom?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi a normális és mi nem, mert sosem volt még ilyen műtétem.
febr. 17. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugyanaz mintha normal uton szultel volna. 6 het a gyermekagyi verzes.

Igen, normalis, hogy jon -megy.

febr. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oh köszi. Nem tudom mert normál úton sem szültem . De akkor ezek szerint oké, ha majdnem egy egész napig semmi, aztán megint van egy kicsi. Már amúgy nem annyira vérzek alapból sem, remélem nem tart már sokáig. Tesómnak ilyenkor 3 hétig, anyumnak 2 hétig tartott annó .
febr. 17. 17:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Persze, minden normalis. Nekem is csaszarom volt, kb. 4 napig vereztem, es akkor is eleg volt a sima betet.

A baratnombol meg omlott a ver hetekig, szinten csaszar.

febr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor embere válogatja,kinek milyen és meddig tart. Köszi 🙂
febr. 17. 19:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első császárom után kb 1 hét alatt múlt el a vérzésem. A második után 8!!!! Hétig tartott. El el múlt de újra visszajött és brutál sok volt.
febr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én császáros voltam a 6 hétből 5 véreztem. Néha volt a 2 hét után, hogy fél napokra elmúlt aztán megint. Normális ez.
febr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor jó. Köszönöm szépen, hogy írtatok. Azért így már komfortosabb, mint az elején.
febr. 17. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!