Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyanakodhatom terhességre?(Töb...

Gyanakodhatom terhességre?(Többi lent)

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok.

A menstruációm március 9-én jött meg pontosan 28napra . Az első 2-3 napban normális vérzésem volt utána már csak barnázás. Még mindig barnázom, de már elég csak a tisztasági betét es már halványabb barna nem ilyen sötét és nem is nagy mértékben, de még ilyen sokáig még sosem tartott .Nagyon aggódom. A barátommal óvszerrel védekeztünk mindig és még nem történt baj. Febr. 14,19 és 27 voltunk együtt. Március 17-én este csináltam 10-es érzékenységű tesztet és negatív lett. Történt olyan hogy analoztunk óvszer nélkül és hozzádörzsolte a nemiszervet az enyémhez. Lehet szó a terhességről? Vagy forduljak orvoshoz? Köszönöm a válaszat



márc. 19. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Egyáltalán nem utal terhességre. Inkább kisebb hormonzavar. Ha a kövi mensid megjön normálisan, nem feltétlenül fordulnék orvoshoz. Ha ismétlődik, akkor igen.
márc. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Legközelebb április 6an kell megjonni, akkor várok és utána megyek.. már ennyi nap után mindig normál fehér hüvelyi folyasom van, azért is vagyok megijedve..
márc. 19. 14:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem valószínű. Megjött, teszt is negatív. Inkább hormongond, ha középidőig barnázol. Nincs inzulinrezisztenciád?
márc. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla, hogy lenne ilyen betegségem, sajnos akikhez járok orvosokhoz azok csak a pénzre mennek nem pedig arra, hogy segítsenek, azért is érdeklődöm itt. Máshova meg nem tudok menni, mert mindenhol teltház van már, nem fogadnak.
márc. 19. 15:23
 5/8 A kérdező kommentje:
Esetleg valami vitamint, teát vagy valamit tudnátok ajánlani, amitől a hormonrendszerem helyre áll? Köszönöm előre is
márc. 19. 15:26
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Több mozgás, változatos étrend, kevesebb szénhidrát. Ja és a 8 óra alvás a legfontosabb :) És a háziorvostól is kérdhetsz laborbeutalót meg állami nőgyógyászhoz is mehetsz.
márc. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szedsz D-vitamint, akkor annak az alacsony szintje okozhatja (ilyenkorra fogynak ki a nyáron begyűjtött készletek, napi 2000 NE javasolt novembertől tavaszig). A háziorvos fel tudja írni, úgy nagyon olcsó, de recept nélkül se vészes, ha megkeresed a legolcsóbbat (macerás az árakat összehasonlítani, mert különböző adag van a tablettákban, és különböző darabszámú tabletta van a különböző kiszerelésekben).
márc. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a segítséget.
márc. 19. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!