Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyanakodhatok esetleg terhessé...

Gyanakodhatok esetleg terhességre?

Figyelt kérdés
ha terhes vagyok akkor ez lenne az 5. hetem, de megjött, 2 nappal korábban is mint vártam. viszont a mostaninál elmaradt a mellfeszülés, csak a hasam fájt és dolgozgatott. viszont mégis tartok ettől a dologtól, mert sokan mondják,hogy attól mert megjön, lehetsz még terhes. semmi terhességi tünetet nem észlelek, semmi mellfeszülés, nem vagyok kívánós, nincs hányingerem se meg semmi. de valamitől megy a hasam. azt meg kell hagyni, hogy a múlt héten gyógyultam ki a hasmenés-hányás vírusból, de ettől függetlenül kicsit parázok, tesztet sajnos nem áll módomban vásárolni. kérlek nyugtassatok meg :)
2014. júl. 17. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy terhes vagy.

Ám kiváncsivá tettél, hogy miért is nem áll módodban terhességi tesztet venni?

2014. júl. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vagy terhes, lehet hogy a hasmenős-hányós vírus lehet a háttérben. Nekem sem fáj mindig a mellem ha megjön. Próbálj szerintem megnyugodni.
2014. júl. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

elnézést, javítom: jelenleg nem áll módomban, a keresztanyukámnál töltöm ezt és a következő hetet, és ő az utolsó ember akivel tudatni akarnám,hogy esetleg baj van, és ha meglátná a tesztet valószínűleg bezárna egy toronyba és ki sem engedne 40 éves koromig :D (20 vagyok)


köszönöm a válaszokat, próbálok megnyugodni :))

2014. júl. 17. 14:04
 4/4 anonim ***** válasza:
20 évesen nehogy már ne tudj elmenni egy drogériába/gyógyszertárba egyedül és venni egy tesztet.
2014. júl. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!