Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 7 hete szültem császárral. Ha...

7 hete szültem császárral. Ha megjön majd, lehet már tampont használni, vagy csak betétet szabad?

Figyelt kérdés
Elfelejtettem az orvostól megkérdezni a kontrollon.
márc. 20. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
6 hétig tilos a tampon, ha rendben vagy és szeretnél használhatsz
márc. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
6 hétig tudom. Azért kérdeztem azt, hogy ha megjön a szülés után az első menzesz akkor lehet már tampont használni, vagy még érdemes betétet? Nagyon bonyolult volt a kérdés, látom....
márc. 20. 11:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne, kérdező? Ha a doki szerint rendbe voltál a kontrollon, akkor lehet szexelni, tampont használni, ha megjönne stb. Nem is értem, ez a kérdés miért merült fel.
márc. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert még nem szültem soha és nem tudtam, hogy mit lehet szülés után használni. Vagy mit ajánlatos.
márc. 20. 12:13
 5/5 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok. Érdeklődnék, hogy mi az oka a lepontozásnak. Ha 6 hétig van tiltva a tampon, és te már 7 hete szültél, akkor evidens, hogy több, mint 6 hét elteltével már használhatsz. Azt meg ha tudod, minek kérdezed, vagy mi a kérdés? Vagy miért nem hívod fel az orvosod? Csak van telefonszáma.

Vagy fejtsd ki értelmesen, részletesen legközelebb a kérdésed. Én arra válaszoltam, amit feltettél.

márc. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!