Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció mi miatt maradhato...

Menstruáció mi miatt maradhatott ki?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok,sosem maradt ki még,általában 26-28 napra szokott jönni.Körülbelül a 29.napnál tartok,és nem jött meg.

Terhesség az kizárva,nem élek nemi életet.

Okozhatja esetleg nagyon erős stressz? Mert az utóbbi egy hónapban az rengeteg volt.

Most még szinte a szokásos pms tüneteket (fejfájás,alhasi fájdalmak) stb. sem éreztem. 24/N



márc. 23. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Stressz okozhatja, de nem túl gyakori. Amúgy pár nap, vagy 2 hét késés sem probléma. Ha tényleg kimaradad, tehát 1 hónapig nem jön meg, akkor irány a doki. Pl pcos is tud ilyet okozni.
márc. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Ismétlem, ez a pár nap nem számít kimaradásnak ! Nyugi
márc. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Néha kimarad, az teljesen normális. Nem vagyunk robotok, néha csúszhat napokat, heteket, sőt ki is maradhat. Mindig van egy első, amikor ez megtörténik, az olyankor ijesztő, de hidd el, nincs gond. Valószínűleg nemsokára megjön. Próbálj eleget aludni, kicsit sportolni, ezek segítenek oldani a stresszt, mert valószínűleg az kavart be, igen, a sok stressz.


Tudja még tolni betegség, gyógyszerek, helytelen diéta (éhezés) stb.


Akkor kell orvoshoz menni, hónapokig nincs menstruáció.

márc. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Itt még nincs szó kimaradásról. Csak 1 nappal hosszabb eddig a ciklusod mint eddig...
márc. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!