Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek drágák az alábbi...

Szerintetek drágák az alábbi betétek?

Figyelt kérdés

Éjszakai betétet használok, 2 fajtát szoktam venni ami bevált

- Always Sensitive Night, 14 db, 1400 Ft

- Libresse Goodnight, 16 db, 1500 Ft


DM-ben szoktam venni általában. Viszont elgondolkodtam, hogy nem sok-e ez ennyiért. Azért kérdezem, hogy ti mit gondoltok, szerintetek drágának számítanak ezek az eü. betétek ennyiért? Vagy még belefér? Ti mennyiért veszitek?



márc. 25. 07:25
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
alapból ingyenesnek kellene lennie az ilyen terméknek
márc. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Még is miért használsz éjszakait???? Én Always Supert használok nappal este pedig a Nightot. Most vettem 3000 Ft volt a Super nappali ebben 32 db van több mint 2 hónapig elég. Éjszakait akkor veszek mikor akciós a Pennybe 800 Ft van benne 6 db de az nekem elég fél évig mivel csak a mensim első napja olyan erős hogy éjszakára azt teszem be. Nem értem miért csak éjszakait használsz szerintem brutálisan kényelmetlen bár lehet olyan erős a vérzésed mindenesetre akkor szoktam venni mikor akciós de durva hogy tavaly még 1000 Ft volt 16 db nappali betét addigra most már 1600-1800 Szerintem szemtelenül drága lett.
márc. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Narurella éjszakait használok. Igen,nappal is. Hogy miért? Azért,mert nagyon-nagyon erős a vérzésem. Ezt is cserélem 45 percenként. Ráadásul 8-10 napos a menzeszem.

Igazság szerint nem tudom, mennyibe kerül. 2-3 csomag kell 1 hónapra.

márc. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Igen, drágák, és szerintem is ingyenesnek,de minimum adómentesnek kellene lenniük.

Én csak éjszakait vagy extra long-ot használok. Éjszakára pedig a Tena szülés utáni betétjét, mert 3 gyerek után, egyszerűen, mint a Niagaron olyan az egész.

márc. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%

Igen, nyilván ingyenesnek kéne lenni, mert nem jó kedvében veszi az ember. A férfiaknak kapásból nincs ilyen havi kiadása.

Persze az ember megveszi ezeket, mert muszáj. Én sem spórolok menstruációs termékeken. Úgy vagyok vele, ha már ezzel ver a sors, hogy havonta ezt a szrt át kell élnem, akkor legalább kényelmes, jó minőségű termékekkel és ne kelljen rettegni, hogy mikor ázok át.

márc. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, drágák, viszont én is ilyen áron veszem, ami olcsó, abban vagy kevés van, vagy nagyon kicsi és könnyű atazni vele. Én is támogatnám, hogy ingyenes, vagy legalább adómentes legyen.
márc. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
0%
Éjszakára mi a ménkűnek kell bebugyolálni? Mikor szellőzik? Amikoor fingotoK?
márc. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!