Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Néhány napja elég durvák...

Néhány napja elég durvák voltunk a párommal az ágyban, és azóta próbáltuk 2x is de egyszerűen égő érzést érzek és fáj egy kicsit. Szerintetek is csak “felsértett” belülről? Mikor lesz jobb? Máskor nem fáj értem ezt a mosdó használatkor.

Figyelt kérdés

márc. 26. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet csak kidörzsölődött és nincs semmi komoly, csak időt kéne adni a regenerálódásra. A helyedbe most pár napig nem szexelnék, hogy tudjon gyógyulni. Addig oldjátok meg behatolás nélkül.
márc. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Én is jártam már így, általában 2-3 nap alatt elmúlt, de volt már 1 hét is.
márc. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Felsértett. Néha előfordul nálunk is, olyankor 3-4 nap pihi, max orál, de nulla behatolás.


Hagyj időt a regenerációra.

márc. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

"Máskor nem fáj értem ezt a mosdó használatkor."


Nem értelek

Szerinted mégis mi köze volna a kettőnek egymáshoz?!

márc. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es, sokaknak nincs meg azért az anatómia alapok :D Hogy a húgycsőnek és hüvelynek semmi köze egymáshoz, szóval a pisilés az nem hüvelyből történik.
márc. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!