Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gombás fertőzés, Canesten...

Gombás fertőzés, Canesten Kombi uno, hány nap mulva használ?

Figyelt kérdés

Egy antibiotikumos kúra után, melynek a leggyakoribb mellékhatása a gombás hüvelyi fertőzés volt, nekem is az lett tőle.

Vasárnap vettem Canesten Kombi Unot, az egy kúp-krém verziót.

Feltettem a kúpot este, másnap és kedden is még láttam hogy az is ugymond kifolyik belőlem.

Viszont azóta sokkal erősebb/több ilyen fehér folyásom van.

A tünetek a viszketés, szúrás szinte teljesen elmúlt, de a fehér folyás megvan.

Kenem háromszor ahogy írta is, viszont a kérdésem az lenne mi ennek a gyógyulása? Ez a kúp meginditotta és ugymond kitisztít, vagy csak szimplan nem is fog használni, és javulnom kellene?

Előtte nem volt ennyire sok fehér, turós álagú folyásom. Viszont pontosan tudtam, hogy ez a bajom, illetve szúrt, viszketett nagyon.

Most már csak a folyás van, de nem vagyok benne biztos hogy ez segít meggyógyítani..

Amennyiben nem múlik el egy hét után sem, elmegyek nőgyógyászhoz.

De addigis hátha valakinek van valami tapasztalata, hogy hat ez az egész.


Köszönöm a válaszokat :)


márc. 27. 10:10
 1/3 anonim válasza:
100%
Emlékeim szerint nekem kellett egy bő hét mire elmúlt maradéktalanul az egész.Sem az antibiotikum sem a canesten nem barátja a hüvelyi ph-nak,szépen helyre kell állnia magától.Kamillás ülőfürdőt tudnám még ajánlani míg el nem múlik.
márc. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A vivőanyag kifolyik, ez normális. A folyás kapcsolódhat a ciklusodhoz is, ha nem szagos.
márc. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a kúp nagyon sokáig ürül, tapasztalatom szerint.
márc. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!