Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyósomnál 25 cm- es petefésze...

Anyósomnál 25 cm- es petefészek daganatot találtak. 67 éves. Van még remény a gyógyulásra? ( többi lent)

Figyelt kérdés
Már nagyon gyenge,szörnyű fájdalmai vannak.Kb 8 hónapja vannak hasi fájdalmai, de nem akart semmi kép orvoshoz menni. Januárban el vittem, akkor azt mondták, hogy zsugorveséje van és veseköve. Azóta erre kezelik, ki is volt írva műtétre. Most megint rosszabbul lett, vissza vittem az urológiára, ott azt mondták minden rendben van az urológiai részén, ezért tovább küldik. Ismét CT stb, és most azt mondta egy másik doki, hogy 25 cm daganat van a bal petefészkén, és az előző CT vizsgálatokon is látszik, csak nem tudja, hogy eddig, hogy nem vették észre! El küldte a területileg illetékes kórházba,belgyógyásztra! Már nagyon gyenge, nem eszik, nem iszik, állandóan hány, és borzasztó nagy fájdalmai vannak. Menthető még? Mire számítsunk?
márc. 28. 08:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
25 centis daganat? Hát most erre mit lehet mondani jóízűen, szerintem semmit, magáért beszél az eredmény.
márc. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok orvos, szóval a laikusok reményével remélem tudnak neki segíteni.


Tanulság viszont az, hogy ha kicsi bajod van, akkor is menni kell ha 2 hét alatt nem rendeződik. Illetve érdemes akkor is menni néha, ha nincs tünet. Gondolj bele, ha észre vettek volna nála az urológiai eltérést már mondjuk egy éve, akkor most nem arra gyanakodtak volna.


Sajnos a legvalószínűbbekben gondolkodnak. Ez igazából érthető. De azt elfogadhatatlannak tartom, hogy egy nagy (mert tuti már akkor is nagy volt!) tumort nem vesz észre a radiológus

márc. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Én nem vagyok orvos csak laikus, de úgy gondolom, hogyha nem áttétes a daganat akkor a petefészek eltávolítása után fel fog épülni az anyósod.
márc. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az a cm tuti cm?
márc. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Nekem is gyanús, hogy biztos cm?

Ha igen, az nagyon durva. Na ezért nem értem ezen az oldalon azokat, akik próbálják lebeszélni a szűrővizsgálatokról a többieket. :(


Őszintén kívánom, hogy jobban legyen az anyósod!

márc. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen sajnos tuti a cm, és nem mm ! Most hívtak a kórházból sürgős műtét, mert gennyes is a daganat
márc. 30. 15:41
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szurkolok, hogy rendben menjen a műtét!!
márc. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Most át szállították a 2 számú nőgyógyászati klinikára mert Hatvanban nem tudták meg műteni. Remélem sikerül neki nagyon izgulunk! Még annyi derült ki, hogy elvileg nem daganata van, hanem tályog a petefészken.
márc. 30. 21:43
 9/12 anonim ***** válasza:

Azért az durva, hogy ez így menet közben derül ki, hogy nem is daganat. Így bízzon az ember az orvosokban.

Nekem "csak" egy miómám van, de fene se tudja az is úgy van-e ahogy mondta az orvos.


Kitartást, majd írj mi a helyzet. (5-ös és 7-es voltam)

márc. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Éjjel meg műtötték, valóban genny volt a hasában, a műtét jól sikerült, viszont altatásban van és lélegeztető gépen, mert nagyon kritikus az állapota,keringési instabil,leálltak a veszi, és vérmérgezése is van. Azt mondta a doki ez fordulhat jobbra is, és rosszabbra is! Hol van miómád?
márc. 31. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!