Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyósomnál 25 cm- es petefésze...

Anyósomnál 25 cm- es petefészek daganatot találtak. 67 éves. Van még remény a gyógyulásra? ( többi lent)

Figyelt kérdés
Már nagyon gyenge,szörnyű fájdalmai vannak.Kb 8 hónapja vannak hasi fájdalmai, de nem akart semmi kép orvoshoz menni. Januárban el vittem, akkor azt mondták, hogy zsugorveséje van és veseköve. Azóta erre kezelik, ki is volt írva műtétre. Most megint rosszabbul lett, vissza vittem az urológiára, ott azt mondták minden rendben van az urológiai részén, ezért tovább küldik. Ismét CT stb, és most azt mondta egy másik doki, hogy 25 cm daganat van a bal petefészkén, és az előző CT vizsgálatokon is látszik, csak nem tudja, hogy eddig, hogy nem vették észre! El küldte a területileg illetékes kórházba,belgyógyásztra! Már nagyon gyenge, nem eszik, nem iszik, állandóan hány, és borzasztó nagy fájdalmai vannak. Menthető még? Mire számítsunk?
márc. 28. 08:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hol a miómám megmondom őszintén. Az ultrahangon magyarázta az orvos, hogy nézzem meg, nincs rossz helyen, meg a teherbeesést sem gátolná, de nem értek ehhez. Pont ebben a hónapban megyek a féléves kontrollra meg a rákszűrés is esedékes már.


Sajnálattal olvasom amit írsz. Hogy van a műtét óta az anyósod?

Annyira sajnálom őt. Őszintén bízom benne, hogy felépül.

ápr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Jobbulást anyósodnak!
ápr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!