Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor jelent problémát a...

Mikor jelent problémát a petefészek ciszta? 16l

Figyelt kérdés

Kb olyan január végén talán február elején voltam egy ultrahangos vizsgálaton veseproblémák gyanúja miatt. Vesémnél semmit nem találtak egyenlőre, de tovább fogják vizsgálni. Találtak viszont egy 8,8 mm-es cisztát a bal petefészkemen. Borzasztóan fájdalmas és rendezetlen a menstruációm de legalább már megvan az oka. Most legalább 1 hónapig kimaradás van a ciklusomban. A cisztàm néha szúr, de hamar elmúlik, viszont van hogy a jobb oldalam is elkezd szúrni. Az orvos azt mondta hogy ez elég nagy méretű de majd felszívódik, és hónaponta kell majd kontrollra járni.(nemsokára megyek nőgyógyászati,ászhoz ezzel) Mondta azt is ha fáj akkor menjek kórházba, ha pedig nő, akkor be*zoptam


Mikortól jelent problémát a ciszta?

Mit lehet vele kezdeni?



márc. 9. 19:42
 1/4 A kérdező kommentje:
88 mm-es bocsánat, elírtam
márc. 9. 19:44
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét
márc. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%

88mm? Annyi volt a második világháború légvédelmi ütegének kalibere is. Az már nem kicsi!


Ki kéne vetetni, amint lehet

márc. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem gyógyszerrel kezelték (progeszteron tabletta) és következő ciklusra elmúlt. Ha nem múlt volna el, akkor műtik
márc. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!