Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek megoldható az...

Szerintetek megoldható az alábbi módon a probléma?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy mikor megvan a menzesz akkor mindig látom pisilésnél, hogy van a betéten vér. Cserélni nem akarok minden pisilésnél, mivel gyakran pisilek és nincs tele, viszont zavaró, hogy tudom, hogy már van rajta.

Szerintetek WC-papírral le lehet törölni valamennyire a vért a betétről, hogy kényelmesebb legyen felhúzni, ne legyen nedves érzés? Illetve tovább bírja a betét is, ha letörlöm róla a vér egy részét? Titeket nem szokott zavarni? Próbáltátok már letisztítani a betétet? Megoldható?



márc. 29. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
31%

Super nagyságú tampont használok. Olyan, mintha megsem lenne.


Nem értem miért használnak a nők betétet. Komolyan jó abban ülni?

A tampon fényévekkel jobb. Annyi hogy 6 óránként kötelező cserélni, mert fertőzés lehet, ha elkezd bomlani a vér

márc. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megis, a betetnek fehernek kellene lennie?
márc. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Használj tampont!
márc. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azon szoktam gondolkodni, hogy ugye jönnek időnként nyálkahártya vagy alvadt vér darabok is, de aki tamponozik, azoknak az nem jön ki, csak mikor már elfolyósodik?
márc. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó, a tampon oldalán megtapad a nagyobb méhnyálkahártya darab is. Cserénél szoktam látni.


Kérdező, nyugodtan letörölheted a betétről a vért, ha zavar. Én sem szoktam emiatt minden pisiléskor cserélni. Mondjuk én többnyire tampont használok.

márc. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!