Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rákszűrés High-grade intraepit...

Rákszűrés High-grade intraepithelalis laphám elváltozás (HSIL,mely tartalmazza a CIN2,CIN3 és CIS kategóriákat)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma néztem meg az eredményemet,amit januárban csináltak meg,mint ismétlés,mert a szeptemberi eredményem LOW-grade laphám elváltozást mutatott. A doki akkor megnyugtatott,de most megijedtem.

Rosszabb lett a 2. eredmény.

Tudom várjam meg a dokit,de csak jövőhéten tudok idöpontot kérni kitudja mikorra.


Kezdek idegbajt kapni. Annyira összejött minden,hogy már kivagyok. 1 éve mást sem csinálok,csak kórházról kórházra járok anyámmal vagy apósomról kellett gondoskodnom,akit idén temettünk. A lányom felvételizett,eddig izgultunk,hogy felveszik-e egyáltalán,pedig jó tanuló,de kezdtek fogyni a sulik.Emellett igyekeznem kellett a kisebbiket sem elhanyagolni.

Múlthéten a dédi temetése volt soron,de remélem most jó sokáig élni akar mindenki.

Gondoltam kifújom magam,de erre a aranyerem gondolta úgy,hogy ideje bevetnie magát,tehat keresnem kell egy orvost.Erre ma olvasom a nőgyógyászati leletemet és csak a baj van ott is.

Nem olvastam jókat,de google doki sem akarok lenni.

Azt írták a javasaltba,hogy szövettani tisztázás szükséges,amit,ha jól olvastam,akkor méhnyaki kimetszést jelent további vizsgalatokhoz. Rákmegelőző állapot,de mivel rég voltam szűrésen,így nem tudom mióta lappang a szervezetemben. Hát most megijedtem.

Olyan érzésem van,hogy egy lépést teszek a jó dolgok felé és 10 lépést vissza a pokolba.

Annyira nem akar összejönni semmi,hogy csodálkozom,hogy nem vagyok még depressziós.


Bocsi,elég zavaros,de annyira sok hülyeség zajlik az életemben,hogy még ez a rák(előfutár) hiányzott csak.


Szóval,aki átesett ilyen szűrésen,mi volt a következő lépés?

Csóró vagyok (bocsi),de így is menni fognak a kezelések? Bármit olvastam,mindig volt a pénzről szó.

Tudom,az egészség fontos,de a család megélhetése is az.


márc. 29. 22:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Ahogy írtad: szövettani vizsgálat, conisatio szükséges.
márc. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!