Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ég csíp a hüvelyem, de mitől?

Szaloncukor67 kérdése:

Ég csíp a hüvelyem, de mitől?

Figyelt kérdés
Már harmadik napja hogy arra kelek éjjel hogy ég csíp a hüvelyem és nagyon kell pisilnem. Elmegyek mosdóba és pisilésnél is csíp és utánna annyira égett hogy nem tudtam vissza aludni. Szerintem ez nem gomba mert nem viszket. Nem tudom hogy mi ez de nagyon rossz

ápr. 2. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztosan a hüvelyed? Mert ez inkább felfázásnak hangzik.
ápr. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen a hüvelyem
ápr. 2. 12:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor megeshet, hogy a felfázás okozta bakteriális fertőzés átterjedt a hüvelyre is. Irány a nőgyógyászat, még ma. Ezt egyedül nem tudod kikezelni.
ápr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tőzegáfonya nem jó rá?
ápr. 2. 12:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, ha a hüvelyed is érintett. Már pedig azt irod, hogy nem csak a húgycső fáj.
ápr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak éjjel? Nappal nincs tüneted?

Mi történik este? Néha az intim mosakodók fordítva hatnak. Azt hagyd ki.

ápr. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is felfázásnak hangzik inkább. Háziorvoshoz menj el, vigyél vizeletet + nőgyógyász is nézzen rád. Nekem is volt már olyan felfázásom, hogy az egész húgycsövem is begyulladt elég keményen, nőgyógyász írt fel rá krémet.
ápr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De nappal is ég
ápr. 2. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!