Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek a tampon jobb...

Szerintetek a tampon jobb vagy a betét?!

Figyelt kérdés

És miben jobb az egyik mint a másik? Csak kíváncsi vagyok más nők véléményére is!!

26/L


2010. okt. 26. 19:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

tartósan nem egészséges a tampon meg éjszakára se de ha néha használod akkor semmi bajod sem lesz tőle

én legtöbbször betétet használok

17/L

2010. okt. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Tinker Bell ***** válasza:

Szerintem a tampon!

Én talán össz-vissz egy mensit csináltam végig betéttel, még az elsőt, de akkor megfogadtam, hogy soha többet!

Számomra gusztustalan, hogy egész nap ott van a lábam között egy csomag, gyűrődik, kifolyik, bepállik, büdös, zörög, ahogy lépsz....

A tamponnal pedig tényleg akármit csinálhatsz! Kutya észre nem veszi, hogy megvan. Éjszakára is azt használok!

2010. okt. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Tinker Bell ***** válasza:
Ja... 19:43 voltam és 20 éves!
2010. okt. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:

sztem a betét

én valahogy nem szeretem a tampont

am meg nem egy egész napig van ott...

2010. okt. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
én eddig (2 évig) betétet használtam, de a multkor úszni mentem, és akkor tampont használtam. azóta csak azt használok. sokkal kényelmesebb. nem érzem azt, hogy van valami nedves izé a lábam között.
2010. okt. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Tinker Bell ***** válasza:

Hogyhogy nem egész nap van ott?

Te elintézed a mensit pár óra alatt?

Nemhogy egész nap, de napokig!

Természetesen nem egy darabra gondoltam, hanem cserélgetve...

2010. okt. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én tampon párti vagyok. Kényelmesebb és higiénikusabb (szerintem). Éjszakára viszont betétet használok. Éjjel csak azért nem kelek fel, h kicseréljem, és ha bent hagyod egy egész éjszakán át, azért az se egészséges.
2010. okt. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
tampon. másodikkal egyetértek, a betét undorító.
2010. okt. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

persze.. nőnek lenni is undorító....istenem!


Betét a mindennapokban, ha úgy adódik (sport, tánc), akkor tampon. A legtöbb nődoki nem pártolja a rendszeres tamponhasználatot.

2010. okt. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Tinker Bell ***** válasza:

Senki nem beszélt itt arról, hogy nőnek lenni undorító. Csak vannak igényeim! Bocsi ezért, de te úgy csinálod ahogy akarod!


Annyi minden van ma már, amit elleneznek, hogy nem lehet nyomon követni és betartani.


Akinek a tampon a kényelmes az azt használ, akinek meg a betét, az betétet használ. Kész. Pont.


Nem vita tárgya, nem ez volt a cél, gondolom, csak egy kérdés volt!

2010. okt. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!