Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek melyik jobb?...

Szerintetek melyik jobb? Betét vagy tampon? Ti melyiket használjátok és milyen márkájút?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 14:32
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
ob tampon. kényelmesebb, tisztábban érzem magam, és elis felejtkezem h épp menzeszem van
2011. jan. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:

Betét. Attól legalább nem szedek össze semmit.

Lehet, hogy a tampon kényelmesebb, de nálam az egészség előbbre van mint a komfort.

2011. jan. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:

egyértelműen betét! sokkal egyszerűbb a használata, nekem sz*r érzés a tudat, hogy magamba raktam valamit... a tampon macerás is...

20L

2011. jan. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
Én is betétet használok, általában Libresse-t.
2011. jan. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
Én is betétet használok. Kipróbáltam a tampont is, de csak a minit tudtam felhelyezni, azt is elég sok gyakorlás után és engem is zavart, hogy bennem van órákon valami. 19/l
2011. jan. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
69%
Egyértelmű, hogy tampon. Én mindig ob-t használok, megszokásból, de szerintem, nem lehet nagy különbség márkák között. Ezerszer jobb a tampon, nem kell félni, hogy átázol, ha mégis, akkor a lábad között fogsz, nem a fenekeden. Szerintem higénikusabb is, nem kell minden cserénél tusolni (betétnél azért szerintem, kell, ha teheted) Tényleg el is felejtkezem, hogy menstruálok, csak görcsöl a hasam, és akkor jut eszembe kb.. nyugodtan végezhetsz vele sportot, betétnél nem annyira, mert az elcsúszik. Ha valakinek tényleg rendes menstruációja van (itt erősségre gondolok) akkor nehéz tud betétet használni, én mindig átáztam. Most például az utolsónál nem volt itthon tampon, ünnepek voltak, így nem tudtam venni, betétet használtam, de nagyon nagyon rossz volt. Áldom a nevét, aki feltalálta a tampont! Az elején meg kell szokni a felhelyezést, és a kivételt, de utána nem okoz problémát.
2011. jan. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%
Tampon.Én nem szeretek a saját bomló véremen üldögélni amig meg nem telik a betét. és ha kijön egy "nagyobb adag" vér,az egész alvázam olyan lesz ha betétet használok,nekem meg nincs mindig lehetőségem megmosakodni minden ilyen baleset után..
2011. jan. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%

Betét. Én always betétet használok, szerintem az a legjobb! Lehet, hogy én is áttérek a tamponra, de fiatalnak tartom magam hozzá.


12/L

2011. jan. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:

Az zavar, hogy van benned valami, de az nem, hogy vérben üldögélsz, és nem tudhatod, mikor ázik át a nadrágod is?

Meglep, hogy ilyen sokan írtak betétet, ismerettségi körömben, osztálytársaim,mind tampont használnak.

2011. jan. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 somkor ***** válasza:
28%

17 éves barátnőm üzenete nektek:


"Ez nevetséges... a sok álszent kis nőci... ídézem" nem bírom elviselni ha valami órákig van bennem" ... de bezzeg ha 8 órán keresztül egy nagy kb 31 centis farok lenne bennetek akkor nem rinyálnátok.... amúgy ha valaki betétet használ símán leet érezni a bűzt...mellétek sem állnék az bíztos.

De ez szánalom....

Mindegy is mindenki álszent apácát játszik....

2011. jan. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!