Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyfertőzés után?

Hüvelyfertőzés után?

Figyelt kérdés
A lényeg röviden: nőgyógyászaton feküdtem más probléma miatt, de közben kiderült hogy fertőzésem is van, cns kúpot kaptam. Mikor hazaengedtek, megkérdeztem a nővéreket, hogy valami hüvelyflóra helyreállító készítményt használhatok-e (az alapprobléma miatt nem akartam csak úgy magamtól, gondoltam megkérdezek egy "szakembert"). Majdnem hülyének néztek, hogy minek az, nem kell, náluk sose adnak ilyet. Eddig bármikor voltam ilyen panasszal orvosnál, mindig javasolták, meg ugye kb.mindenhol azt olvasni, hogy kell. Ennyire nincsenek a helyzet magaslatán vagy én maradtam le, és már nem kell?
ápr. 3. 18:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Eleve szexualis eletet eloknek a pH-erteket helyre kell allitani, havonta egyszer szinte mindenkire rafer.
ápr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!