Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Feltehetőleg bakteriális...

Feltehetőleg bakteriális hüvelyfertőzés esetén Beliema effect plus használata?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy korábban egyszer már voltam ezzel orvosnál aki írt is fel külső krémet, kúpot és szájon át bevehető tablettát is. Nem használtak és azóta már hónapok teltek el sikertelen kezeléssel, hiába olvasgattam a témában már többször is és próbáltam ki különféle készítményeket eddig még egyik sem tűnt hatásosnak.

Jelen pillanatban sajnos nincs pénzem orvoshoz menni, korábbi próbálkozásaim egyikénél elkezdtem használni ezt a Beliema effect plus készítményt csak mivel megnövekedő folyásmennyiségen túlmenően nem igazán tapasztaltam érdemleges változást félbehagytam mert megijedtem hogy ez esetleg gondot jelenthet.

Valóban jelezhet gondot egy ilyen esetben az ha megnő a folyás mennyisége vagy ez lehet normális is ilyen kezelési mód alkalmazása esetén?

Kezd nagyon elegem lenni már mostanra a dologból, hónapok óta szenvedek ettől és nagyon szeretném már végre visszakapni az intim területeket érintő teljes egészséget kívül belül egyaránt..


márc. 25. 20:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!