Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem múlik a bakteriális...

Miért nem múlik a bakteriális hüvelyfertőzés?

Figyelt kérdés
6 napig használtam fluomizin hüvelytablettát, mellé pro+femine probiotikumot és neogranormant, de nem használt, ezért vissza mentem a nőgyógyászhaz, aki most egy gyógyszertárban készített kúpot, betadine kenőcsöt és klion 250mg tablettát írt fel, azonban egyáltalán nem használ, továbbra is megmaradt az égő érzés (szerencsére viszketés nem társul hozzá) pedig még csak 2 napom maradt a kúrából és nek tapasztaltam semmi javulást. Csak 2 hét múlva kaptam időpontot, addig nem tudom mit használjak rá.

márc. 8. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Van partnered? Ha van, ő is kezelve van és nem éltek nemi életet?

Lehet ideje lenne egy orális antibiotikum kúranak

márc. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Van partnerem, de ő is szedi a klion 250mg tablettát és amióta van ez a problémám egyáltalán nem élünk nemi életet.

Antibiotikum szedés után alakult ki az égő érzés.

márc. 8. 17:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy az antibiotikumtól gombád lett? Én hiába szedek probiotikumot és hozzá hüvelykúpot, mindig kialakul.
márc. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is arra tippeltem, ezért kezeltem canesten kombival is, de az sem segített. Most kaptam másik terápiát ennél már érzek egy kis javulást. Pár nap múlva jön meg az eredmény, hogy pontosan mi is a probléma. A nőgyógyász szerint a fogamzásgátló miatt is lehet
márc. 13. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!