Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Clexane vérhigító injekció...

Clexane vérhigító injekció okoz véres vizeletet?

Figyelt kérdés
1 alkalommal használtam az orvos által felírt Clexane 0,6-os verhigító injekciót, majd másnap rózsaszínűt pisiltem. Nem hüvelyi vérzés ez 1000%, csak a vizeletben van egy kevés vér. Okozhat ilyet? Ügyelettel tudtam beszélni, rutascorbint javasoltak, és hogy ne szúrjam magam tovább. De ez 2 napja volt és még nem múlt el teljesen.. okozott ilyet valakinél esetleg? Mennyi idő alatt ürül ki a szervezetemből?
ápr. 6. 22:32
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Jó lenne tudni biztosan nem-e vizeleti rendszerből származik. Ismerőseim használták többen is, barátnőm is, sosem volt ilyen probléma. Elvileg konkrétan ilyen mellékhatása nincs, de pl. vérzést írnak, illetve okozhat vér alakos elem szám változást, de nem hinném, hogy az a vizeletben jelenne meg elsődlegesen, és nem 1 alkalommal okozna ilyet, de én elmennék orvoshoz ezzel. Kellene legalább egy vizelet labor.
ápr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak az a furcsa hogy soha elotte ilyen nem volt. Az injekcio beadasa utan 8-10 oraval jelentkezett.. elegge megijedtem. Holnap delelott bemegyek ujra az ugyeletre. Nem lesz bajom addig ugye? :(
ápr. 6. 23:01
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Persze, érthető, de nem lehet megmondani ebből mitől lehet, kellenek vizsgálatok. Egyébként akár ételszínezék is beszínezheti, szörp vagy répalé, stb., esetleg valamilyen más gyógyszer mellékhatása is lehet ez. Bajod remélem nem lesz, de mivel nem tudjuk az okát, nem is tudnék erre válaszolni.
ápr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy egy kis vesehomok, kisebb vesekő felsértette az utat kifelé és az kezdett el vérezni. Én utánajárnék, nincs-e vesekövem (egy tapasztalt, durván veseköves férfi felesége).
ápr. 7. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ha esetleg később olvassa valaki:

Voltam orvosnàl, a clexane okozta. Elpattant egy hajszálér, az okozta a véres vizeletet. Elmúlt.

ápr. 8. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!