Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Közepesen erős menstruációs...

Közepesen erős menstruációs fájdalomra milyen gyógyszert ajánlotok?

Figyelt kérdés
Ha otthon vagyok, nem is veszek be semmit, inkább kibírom gyógyszer nélkül, de ha nem otthon vagyok, akkor azért kell valami.

ápr. 9. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Nekem a cataflam dolo rapid elég gyorsan elmulasztotta a görcsöt, pedig az asztal szélét szorítottam előtte.
ápr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Én gyógyszer nélkül nem élném túl, olyan fájdalmaim vannak (ami ráhúzódik más testrészekre is és mindenem fáj nem csak a hasam). Nekem a Algoflex Forte Dolo vált be, az kb 1 órán belül elmulasztja. Ha pedig időben észreveszem hogy gond lesz és beveszem előre akkor megúszom a szenvedést.
ápr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A Cataflam nagyon erős fájdalomra való, vagy nem jól tudom?
ápr. 9. 14:19
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
A receptre írt cataflam igen. A cataflam dolo rapid egy sima fájdalomcsillapító, én fejfájásra szoktam.
ápr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
nekem mindig nagyon fáj a pocim ha menzesz van de nem szoktam be venni gyógyszert. kislányként apuék nem engedték hogy szedjek és így ezt megszoktam.
ápr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miért nem engedték?
ápr. 21. 19:53
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
apu mindig azt mondta hogy ne szokjak rá a gyógyszerre (szerintem a mellékhatások miatt) meg a mensi nem betegség hanem természetes dolog. valahol mondjuk igaza van. ezért megszoktam már hogy a mensi görccsel jár és kibirom.
tegnap 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Apukád sokat menstrualt...
tegnap 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!