Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen hüvelyproblémám lehet?

Sansastarkk kérdése:

Milyen hüvelyproblémám lehet?

Figyelt kérdés

Ha valaki tapasztalt hasonlókat légyszi segítsen rajtam.

2 hónapja együtt voltam a párommal, fájdalmat tapasztaltam.

Elmentem dokihoz, kaptam egy gomba elleni kenőcsöt. Nem segített. Megjött. Majd visszamnetem egy másik dokihoz, vett mintát baktérium és gomba fertözés vizsgálatára. Negatív a tesztem és a tünetek továbbra is hogy kellemetlen ég/viszket a hüvely körül (nem belül)

Ha valaki tapasztalt hasonlót mi vált be nektek? Hidratálót próbaltam, valtottam intim mosakodóra is...kétségbe vagyok esve


20L



ápr. 12. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
2%
mekkora a párodnak?
ápr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan védekeztek? Mert létezik spermaallergia.
ápr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Óvszerrel védekezünk
ápr. 13. 06:56
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
mekkora óvszerrel?
ápr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az óvszerre cagy érzékeny, de az is lehet, hogy az intimmosakodót nem bírod. Hiába intimmosakodó, abban is van esetleg illatanyag, tartósítószer, amit nem bírsz. Próbáld meg a patikában kapható mosakodókenőcsöt használni és egy kicsit mellőzni a gumit.
ápr. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valamire érzékeny lehetsz, meg kellene keresni, hogy mire. Akár a fehérnemű anyaga, mosó-, vagy öblítőszer is okozhatja.

Kevésbé valószínű ugyan a korodban, de a cukorbetegség is okozhat hasonló tüneteket.

ápr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!