Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hazaviszitek a munkahelyen...

Hazaviszitek a munkahelyen cserélt tampont/betétet?

Figyelt kérdés
Az átlagnál valamivel kevesebb ideig tart, de annál intenzívebb, néha 8 óra alatt hároszor is cserélnem kell. A munkahelyi mosdón 8 férfival osztozom, szóval ciki lenne otthagyni a szemétben, úgyhogy mindig bezacskózom, majd kisétálok vele a parkolóba és az autómba teszem. Ez így elég körülményes napi 3x járni az autóhoz, attól tartok, hogy még a végén azt fogják hinni, hogy lopok valamit.

ápr. 18. 05:35
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
38%

most komolyan, a 7-est ki húzta le? Igaza van, tényleg ez a helyzet. Nem azt mondta, jó ez így, tényt közölt.

Egyetemen dirket ikább óráról megy ki, nehogy hallják a tbbiek, hogy zörög (pedig a női mosdóban csupa nő hallaná). Vagy szülő megy a védőnőhöz, hogy segítsen, mert a középiskolás lánya nem meri otthon kidobni, gyűjti és suliba menet dobja ki...

ápr. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
90%
A 21.században annyi mindent kellene szégyellni. Pont hogy a természetes dolgokat nem kellene, mint a menstruáció.
ápr. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
89%
Szerinted a ffi kollégáid a kukában turkálnak? Vagy nem tudják, hogy te nő vagy és menstruálni is szoktál? Nem a középkorban vagyunk, hogy ez valami piszkos és szégyenletes dolog volna. Ha nekik nem tetszik egy természetes testi funkció, akkor 💩janak sünt.
ápr. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
86%
WC papirba betekered és bedobod a szemetesbe, mi ezzel a gond?
ápr. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
85%

Kollégáid nem fognak a kukában turkálni, mert nekik nincs mit beledobni.

De ha ki is nyitják, szerintem felnőtt embereket nem lep meg, hogy a nők menstruálnak. Jó, hogy pisilni ki mersz menni, vagy azt is szégyenled?

ápr. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 Metionin ***** válasza:
86%
Dehogy viszem, arra van a kuka. Szerinted a férfiak azt nézegetik, hogy mi van benne főleg hogy 99% nem is használja azt a kukát? Becsomagolod, kidobod, csá.
ápr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
9%
3-as vagyok, a tampont lehúzós. Őszintén érdekelne hogy akik lepontoztak, azok szárazon húzzák ki, hogy el tudják emelni a kukáig? 3 gyerek és covid oltás után annyira vérzek hogy az első 2 napban óránként kell cserélnem, ahogy megfogom a zsinórt kibuggyan belőlem és dől utana a vér amit "feltartott", nem tudom ellebegtetni a kukáig.
ápr. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
30%
Ha nincs szemetes, akkor akár hazaviszem kidobni. Ha van, akkor becsomagolva dobom ki. Elég ritkán használok, inkább betét-párti vagyok. A zörgés engem is idegesít még otthon is. Vendégségben is éreztem már magam kellemetlenül, mert a wc-ben egyáltalán nem volt szemetes és a lakásban is rejtve volt, külön kérdezni kellett, hogy hol van... A wc-be soha nem dobok ilyen eszközöket.
ápr. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
90%
#17: Nem szárazon szedem ki, de fel tudom törölni, ha elcsöppen. A szemetest is közelebb lehet húzni vagy amibe beteszem, mielőtt kidobom. Igen drága a duguláselhárítás és a kakival ellentétben a tampon nem ázik szét.
ápr. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
86%
Ja, vicces lesz, amikor megy a duguláselhárító és felzubog 98 véres tampon a wc-ből😃 Elég ha csak egy akad el valami kiálló rücsökben a vízvezetékben, a többi már el tud akadni abban.
ápr. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!