Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Miért kényezteti el mindenki...

Miért kényezteti el mindenki az óvónőt azzal, hogy már másfél órával a program előtt hazaviszi a gyereket?

Figyelt kérdés
A hivatalos program 7:30 tól 16:30ig van, és soha nem késtem egyetlen percet sem, legkésőbb 16:20ra mindig odaértem, de ilyenkor is mindig már csak az én fiam volt egyetlen gyerek. Az óvónő többször apropózott, hogy gyerek unatkozik a nap végén egyedül, és ha van rá mód, akkor menjek érte hamarabb. Pénteken 16 órakkor felhívott, hogy nem tudnék-e a gyerekért menni, mert már egy órája egyedül van. Ilyenkor csak betesz neki valami rajzfilmet youtubeon, ő meg közben telefonozik.

febr. 11. 15:20
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Végül megbeszéltük, hogy a jövőben 15:30ra már ottleszek, de csak azért vállaltam, nehogy a gyereken álljon bosszút.
febr. 11. 15:24
 2/35 anonim ***** válasza:
93%
Milyen program??
febr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Nyitvatartási idő, ha így tetszik érteni.
febr. 11. 15:37
 4/35 A kérdező kommentje:
Erdélyi vagyok, a párom is gyarkran rámszól. hogy nem érti amit beszélek. Élnézést kérek.
febr. 11. 15:40
 5/35 anonim ***** válasza:
50%
Nem az ovónőt kényeztetik el. Egyszerűen elviszik a gyereküket, amikor megoldható. És a te gyerekednek tényleg szívás lehet minden nap egyedülmaradni
febr. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
85%

A legtöbben NEM elkényeztetik a dolgozót, hanem korábban végeznek, és nem hagyják ott a gyereket csak azért, hogy a gondozót foglalkoztassák.

Te meg egyszerüen közöld vele, hogy pl. 16 óráig dolgozol, elöbb nem tudsz odaért, neki meg 16:30-ig van munkaideje.

Habár, ha 15:30-ra tudsz érte menni, akkor miért hagyod ott a gyereket tovább???

febr. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
16ig dolgozom, de szerencsére van annyira jófej a főnököm, hogy 40perccel hamarabb hazanged csak emiatt. Azért az ő jóindulatával sem szeretnék visszaélni.
febr. 11. 15:47
 8/35 anonim ***** válasza:
51%

Túl jó dolga van óvó néninek, hogy naponta kb 1 órával előbb elmehetne.

Van munkaideje, nem szívességet tesz!

És mégvte érezd rosszul magad!? Az óvoda kötelező.

Emelik a fizetésüket, ez meg téged hívogat?!

febr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
81%
Rajzfilmet nézet az óvónő a rábízott gyerekkel? Én ezen akadtam fenn. Hol van ilyen az óvodai nevelési programban?
febr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
81%

8# Gondolom próbálta felhívni a figyelmet,hogy szerencsétlen gyerek egyedül ül ott. Nem kell mindenbe rosszat látni. Nyilván ha dolgozik a kérdező,ez nem megoldható,hogy vigye hamarabb. A fizetésükhöz semmi közöd,hogy 40 év után emeltek nekik.:) Remélem neked is ilyen szutyok fizetésed volt korábban,mint nekik.


Kérdező,mond meg hogy dolgozol,ennyi,szeretnél de nem tudsz hamarabb menni. Nem elkényeztetés a szülők részéről,de ha 3-ig dolgozok,akkor nem fogom fél 5-ig a gyerekem ott tartani,aki fontos nekem,nem az óvónőt nézem,hanem a gyerekem. Érdekes,hogy ilyen egyáltalán felmerült benned. :D

febr. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!