Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hazaviszitek a munkahelyen...

Hazaviszitek a munkahelyen cserélt tampont/betétet?

Figyelt kérdés
Az átlagnál valamivel kevesebb ideig tart, de annál intenzívebb, néha 8 óra alatt hároszor is cserélnem kell. A munkahelyi mosdón 8 férfival osztozom, szóval ciki lenne otthagyni a szemétben, úgyhogy mindig bezacskózom, majd kisétálok vele a parkolóba és az autómba teszem. Ez így elég körülményes napi 3x járni az autóhoz, attól tartok, hogy még a végén azt fogják hinni, hogy lopok valamit.

ápr. 18. 05:35
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
81%
3/20 Akkor olvass utába, hogy mit ne dobjunk a vécébe, felsorolnak 20 dolgot, a tampon is közötte van. Nem való a vécébe, lehet neked még lemegy, majd a csőhálózatban tovább dagad és hirtelen dugulást okoz.
ápr. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
75%
16 év alatt tilos a regisztráció, akárcsak a gyerekmunka.
ápr. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
82%

Hogyha van a mosdóban szemetes, (márpedig a legtöbb helyen van) akkor minden esetben oda dobom a tampont/betétet, BÁRHOL vagyok. Fiúhavernál, párom barátjánál, szüleimnél, munkahelyemen. Kizárt, hogy én majd a táskámban/autómban rejtegessem a használt tamponom. Felnőtt férfiakról van szó, tisztában vannak vele, hogy létezik menstruáció. Sokkal kínosabban érezném magamat, ha a kocsimhoz járkálnék napi háromszor a véres tamponommal, mintha csak szépen, jó alaposan becsomagolva WC-papírba kidobnám az irodában.

Kipróbálhatod amúgy a mensis bugyit, (van olyan, ami 2-3 tamponnyi vért simán meg tud tartani) vagy a kelyhet. A kehely használatát meg kell tanulni, meg kell szokni, de ha begyakoroltad, utána tök praktikus. 12 órán át simán bent lehet, és akkor nem kell ezen paráznod. De ezeket tényleg csak másodlagos megoldásként mondom, az elsődleges megoldás inkább az lenne, ha valahogy rendeznéd magadban ezt a dolgot, és használnád a kis WC-s kukát.

ápr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 Senior Séf ***** válasza:
90%
Attól függ, kivel cseréltem. D
ápr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
65%

Sose tennék ilyet.... A mosdóknál a kuka nem véletlenül van ott... 🤦🏻‍♀️


Értem én, hogy sok felnőtt nőnek a mai napig tabu a menstruáció, na de ennyire?????

ápr. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
24%

És miért nem dobod a kukába?! Ott nem zavar senkit. És nem is fogják nézegetni hogy mi van ott.


Mondjuk én örülnék ha találnék használt betétet/tampont, mentem már be ezért női mosdóba benzin kúton, de nem volt szerencsém, a kuka üres volt :(

ápr. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
73%
Én nőként írom, hogy nem értem, ezen mit kell szégyellni. Ez egy teljesen természetes dolog. Nyilván nem verem nagydobra, amikor menstruálok, senkinek semmi köze hozzá és alap, hogy ilyenekről akárkivel nem beszélget az ember, de attól még nem szégyellem. És (én betétet használok) becsomagolva szépen kidobom a kukába, nem érdekel, ki mit gondol, ha véletlenül utána meglátja. Ez nem szégyenletes dolog.
ápr. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
86%

Először azt hittem, ez csak trollkérdés, ha nem, akkor a kérdezőnél (meg a 18-as válaszolónál is) valamit nagyon rendbe kéne tenni fejben, mert ez már az üldözési mánia kategóriája.

Kezdjük ott, hogy a tampont ha becsomagolod, és valamelyik férfi kolléga felnyitja a kukát, csak annyi fog látszani, hogy zsebkendő. A betétet a csomagolása mellett szintén be lehet csomagolni még egy plusz réteg WC papírba, és akkor nem látszik ki a színes csomagolása sem.

De megoldást jelenthetne az is, ha ilyen helyekre megtanulnátok kelyhet használni, annak számos más előnye is van amellett, hogy nem kell a munkahelyen cserélni, mert akár 10-12 órát is kibír.

Mondjuk elképzelni sem tudom ezt a szituációt, eleve kiengednek ezért a munkahely területéről a kocsihoz havonta 5-6 napon keresztül? Vagy nem nézi senki, hogy 3 alkalommal kimész bedobni a kocsiba? És észre sem veszi senki azalatt, amíg mész kifelé? Milyen munkahely ez, ahol ezt meg lehet oldani? Gyanús az is, hogy eltűnt a kérdező, hallgat nagyon...

ápr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 Metionin ***** válasza:
77%
28. Hát nálunk meg lehetne csinálni de minek. Multi, iroda. Vannak akik lejárnak cigizni a kis térre az irodaház udvarán, senki se venné észre ha épp a kocsihoz menne valaki le a parkolóházba. De itt senki sem hurcol haza ilyesmit (szerintem legalábbis) mert nem lenne értelme. Egyszer le volt zárva a férfi budi felújítás miatt, a nőibe jártak ők is, biztosra veszem, hogy pillantást sem vetettek a fülkékben lévő kis kukákra.
ápr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
46%
Én vendégségben teszem el bezacskozva a táskámba. Munkahelyen vannak nők is, ott nem kell takargatni.
ápr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!