Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Premenstruácíos szindrómánál...

Premenstruácíos szindrómánál lehet valahogy kezelni a libidocsökkenést? Az ovuláció utan jön ki kb. 3-4 nappal és eltart a menstruációig. De mint, ahogy megjön ez el is megy ez az érzés, újra visszaáll a libidóm.

Figyelt kérdés

Teljesen elutasitó vagyok a párom közeledéséhez, még csak azt se akarom hogy megöleljen, elutasitó vagyok és depresszív hangulatú.

Valaki ugyanebben a cipőben?

Nektek mi vált be?



#Premenstruácíos szindróma
ápr. 18. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem vált be. Nálam is nagyon nagy a különbség, és olyankor veszekszik velem hogy biztos van valakim stb stb, pedig csak különböző időszakai vannak a ciklusnak. Utána van a jó időszak, ami tetszik neki. Fárasztó hogy ezt a dolgot a férfiak nem ismerik, valószínű azért mert a fogamzásgátlós nők kb egyformák az egész hónapban, és többségben vannak, ezt hiszik nőnek.
ápr. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnálom! Nem egyszerű, annyira átváltozik az ember személyisége.

Te voltál bármilyen vizsgálaton?Én megyek hormonvizsgálatra, hogy kiderüljön melyik hormon cseszekedhet.

ápr. 18. 11:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Voltam, minden oké. Természetes folyamat, ez így normális. Nem kell vele semmit csinálni, csak alkalmazkodni kellene. Azért olyankor is jó néha, de nagy különbségek vannak a másik időszakhoz képest. Eleve fázósabb is vagyok és többet eszek.
ápr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én pár alkalommal iszonyatosan kiszáradtam, hiszen teljesen normális, hogy hüvelyváladék sincsen annyi a luteális szakaszban. Egyszer nagyon fájt, ezért állítottam le, máskor meg már a párom kérdezte, hogy mi a baj. Valószínüleg a reakciójához képest egy picit nehezebben fogadta, de elmagyaráztam neki, hogy a női hormonok miatt az ovulàciós időszak utàn általában nem annyira van kedvünk az egészhez. Én amúgy érdekes módon kìvànom ugyanúgy, főleg a lelki kapcsolódás miatt (ezért is szeretkezés a neve). De arról én se tehetek ha fizikailag nem sikerül ráhangolódni. De van olyan is, hogy simán megy az aktus, csak nem vagyok elég érzékeny, így nincs orgazmusom sem. Hiába, a mi szexuális eletünkre sincs jó hatással a luteàlis szakasz, bár olyan még nem volt hogy abszolút nem kívántam volna. Kiszáradni is kellemetlen, de legalabb most már érti, miért.
ápr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!