Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Clostilbegyt kúra, negatív LH...

Clostilbegyt kúra, negatív LH tesztek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Ez az első Closty ciklusom. Szerdán voltam uh követésen a ciklus 13.napján.. Akkor a doki 8.1 mm-es endometriumot, bal petefészekben egy 21 és 24 mm-es, a jobb petefészekben pedig egy 20 mm-es domináns tüszőt látott.

Azt mondta ennek örülünk. Nem kaptam tüszőrepesztőt, mert szerinte szépek és maguktól megrepednek 2 napon belül.

A helyzet az, hogy a ciklus 9.napja óta végzek LH teszteket, amik végig sokkal erősebbek (de nyilván negatívak) voltak, mint bármelyik ciklusomban az évek folyamán.

Azonban 2 napja alig lehet látni a második csíkot, pedig ha elmondása szerint 2 napon belül kéne repednie, akkor már pozitív teszt felé kéne menjen a dolog.

Testi jele sincs semminek.

Valakinek valami tapasztalat? Tudom, hogy ingadozik az LH szint egy ciklus alatt, de lehetséges még, hogy megreped? Volt valaki akinek ekkora tüszői voltak és több nap kellett a pozitív LH tesztig vagy úgy járt, mint én, hogy halványodtak majd hirtelen robbant be az egyfroma csík?



ápr. 5. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezen felesleges pörögnöd. Legyél eggyütt pároddal a megadott napokban, meg amikor jól esik, aztán vagy lesz valami vagy nem. Lehet volt pé., de még az se garancia a sikerre 🤷 Vagy-vagy... Ilyen ez. Megnyugtatásnak mondta a dokid, hogy szépen alkulsz, erre te túlgondolod. Tudom, hogy türelmetlen vagy, de ha feszült vagy, azzal csak magadnak ártasz. Ha egészséges, folyamatos nemi életet élsz, akkor nem is kell a teszt, csak felidegesíted magad vele.
ápr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért ennél árnyaltabb, mert 7 éve próbálkozunk, kétszer vetéltem el és eddig nem volt peteérésem PCO miatt. Szóval nehéz nem ezen pörögni. 😕
ápr. 5. 12:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Sok sikert kérdező! Annyira hihetetlen nekem, h 7 éven át ennyire nem foglalkoztak veletek. :( Sokkal hamarabb mehetett volna a Closty.
ápr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most látom h 2 napos a kérdés. Lett azóta pozitív az LH-teszted? Meg amúgy azon agyaltam, hogy lehet a Closty zavar be az LH tesztnek? :O
ápr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok, bocsi a késői válaszért. Szóval végül rá pár napra lett nagyon erős pozitív LH tesztem szombati napon és hétfő este repedt. Nálam ez szokatlan volt, de jó erősen éreztem és következő héten szerdán uh vizsgálat igazolta, mert voltak sárgatestek.

Sajnos sikertelen volt az a ciklus.

Most csökkentett Clostyval futottam neki ennek a ciklusnak, mivel féltem a túlstimulálástól. Így is éjszakai izzadás 5 napig gyötört és a menszesz is nagyon erős volt.

Tegnap voltam uh követésen a ciklus 13.napján és megint van 3 domináns tüsző és 8 mm endometrium.

Úgy néz ki jól reagált a szervezetem a kevesebb Clotyra is. Jelenleg ez a helyzet. Hiszünk, bízunk.

tegnapelőtt 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!