Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Teszt pozi doki nem lát...

Teszt pozi doki nem lát semmit vérvétel péntek kontroll! nyh 9mm a méh nagysága 40×51mm Jobb oldalon 33×32mm-es ciszta lehet ciszta miatt pozitív a teszt,elméletileg a hcg beágyazódáskor kezd termelődni! Mi jó érték vérvételen ami biztos baba?

Figyelt kérdés

dec. 19. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 4,5cm-es ciszta volt a jobb oldali petefészkemben, de sosem volt tőle pozitív a terhességi teszt (lombikoztunk). Aztán szépen el is múlt a ciszta.

A vérvételben ha 5 fölött van a béta Hcg szint akkor lehet terhességre gyanakodni, bár 9mm-es nyálkahártya elég vékonyka, hogy abba bármi be tudjon ágyazódni. Nekem 13mm volt mikor be tudott ágyazódni a megtermékenyített petesejt.

dec. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ciszta nem okoz pozitív tesztet. Biztos, hogy pozitív? Egyértelmű? Hány napos késésnél? Csináltál másnap újabb tesztet, az is pozi?


Pozi tesztnél még nem is fog semmit látni, túl korán mentél. Miért kellett menned a pozi teszt után azonnal? Nem véletlenül a 7-8. hétre hívják a pácienseket, akkor már kell lennie szívhangnak.

dec. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Így van. Amikor még épp hogy csak mutatja a teszt ,akkor a doki nem fog látni semmit. Még petezsàkot sem.

1-es vagyok.

dec. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mindenkinek mondom!3 variáció van a doki szerint!

1.hogy nagyon korán mentem és nem lát semmit!ezt én is tudom csak akkor úgy mondom itthon is mert meglepi!

2.ha ciszta miatt akkor azzal kezdeni kell valamit,pedig kb 3 hónapja nem láttak semmi cisztát minden rendben volt másik doki szerint!

3.méhen kívüli azzal is kezdeni kell valamit

Szóval most az van hogy vérvétel majd pénteken megnézi az eredményt lehet csinál uh-t!és az is hogy vissza kell mennem két ünnep között!

Röviden ennyi nagyon izgulok!

De köszönöm szépen mindenkinek a válaszát!

Azt mondják 7mm nyh-tól már be tud ágyazódni!

dec. 19. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!