Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történik ha terhesen berúgok?

Mi történik ha terhesen berúgok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Előre meg szeretnék kérni mindenkit hogy csak normális válaszokat adjon , és légyszives ne kövezzetek meg. Szóval jelenleg 26 hetes terhes vagyok, és kb úgy másfél hónap múlva meg fogjuk tudni a párommal hogy a kisbabánk kislány vagy pedig kisfiú (ekkor már 32 hetes leszek). És szeretnénk tartani egy ilyen úgynevezett bulit, ahol ezt meg tudjuk. Na most bulin általában inni szokott mindenki. Tegyük fel hogy én is iszok, és esetlegesen be le is részegednék.(Hozzáteszem egyszer volt már ilyen alkalom, amikor még nem tudtam hogy terhes vagyok, akkor még csak 9 hetes voltam, és a baba teljesen egészséges). Szerintetek lehet ennek rossz

vége? Ha esetlegesen ez meg történik? Válaszotokat előre is köszönöm



ápr. 20. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Részeg leszel. A gyereknek meg ki tudja mi baja lesz. Nem lehet megjósolni.
ápr. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Agykarosodas, fejlődési rendellenességek, magzati halál.

Amugy nem vagy te terhes csak provokálni probalsz

ápr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Semmi gond! Lesz még egy Renátó, vagy Dzsennifer, esetleg Luszeszíta...

Elfér a másik 2 millió mellett még egy...

ápr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

De, megkovezlek. Inni keveset lehet, ha nagyon akarsz, egyszer. De annyit, hogy be is rugj..

Ilyen primitivek az ismerosok is?

ápr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Te egy idióta vagy... Hát nem lehet kibírni alkohol nélkül? "Jóistengyerele!!!!" Remélem csak kamu a kérdés..
ápr. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Ja..és meg sem érdemled, hogy anya legyél!!
ápr. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%

A felnőtt szervezetet is megviseli az alkohol, gondolj bele egy fejlődés alatt lévő magzatot mennyire viselhet meg. Lehet inni mértékkel, egy pohár vörös bor vagy egy kisebb pohár sör (nekem ezt alvás problémára javasolta is az orvosom természetesen módjával, a vörös bort is ajánlották vérszegénység miatt, egy pohárka nem pedig részegedésig)

A gyerek válalás önmagában nagy felelősség, akkor legyél felelősségteljes és bírd ki azt a pár hónapot részegség nelkul

ápr. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!