Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Császár után mivel lehet...

Császár után mivel lehet meghozni a menzeszt?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, nem szeretek menstruálni, de 3 hónapja volt császárom és semmi jele hogy meg akarna jönni. Régen progeszteron kúpot kaptam mikor volt hogy nem jött meg, meg talán ezt a clostylbegit gyógyszert. Ha beszélnék a nőgyógyászommal , vajon írna fel valamit hogy megjöjjön? Őszintén, akkor lennék nyugodt, hogy újra rendesen "működök".
ápr. 20. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Szoptatsz? Akkor ne is várd még feltétlen. Teljesen máshogy működnek a hormonok most. Várj még picit.
ápr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amig a prolactin szinted magasan van (emiatt a hormon miatt tudsz szoptatni ill. van tejed) addig nem fog megjönni.
ápr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A menstruáció azt jelenti, hogy a tested készenáll és képes egy gyerek kihordására. Ezt miért akarod erőltetni? 3 hónapja szültél. A regenerálódáshoz idő kell, ott a babád is. Rendesen működsz, de a tested, szervezeted most a babádra koncentrál és rád, nem képes még újabb terhességre. Ezért nem menstruálsz. Természetes dolog.
ápr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1! Nem szerencsére.
ápr. 21. 00:54
 5/6 A kérdező kommentje:
2! Már rég elapadt a tejem tehát nem szoptatok.
ápr. 21. 00:54
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Adj még időt azért magadnak. Szerintem a féléves kontrollon érdemes megemlíteni a nőgyógyásznak ha még nem jött meg- és akkor elmondod neki a szitut. Lehet, hogy ír fogamzásgátlót. Nekem fél évvel szülés után jött meg, de kértem fog.gátlót, mert 15 naponként menstruáltam. Előtte ez nem volt jellemző, sőt. Nőgyógyászoddal beszélj szerintem te is, mert tudnak segíteni.
ápr. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!