Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abbahagyjam a szedését?

Abbahagyjam a szedését?

Figyelt kérdés

Október 6-án esemény utáni tablettát kényszerültem bevenni, aztán (20án kellett vna megjönnie, de 17-én jött meg) volt egy normális menzeszem, aminél elkezdtem a Lyndinettet nevű fogamzásgátlót szedni. Ma véreztem, pedig már nincs meg, a kövi meg még soká lenne. Ovuláció holnap kéne, hogy legyen, vagy nem?

Hagyjam abba a fogamzásgátló szedését, vagy ne?

És ha nem, akkor van értelme emiatt "aggódni", vagy ez egy lényegtelen dolog?

(ja, a vérzés nagyon pici volt, észre se vettem, csak utólag, kb két pici foltocska. másik dolog: ma nagyon sokat futottam, mert tesink vt, és kúpert kellett futni)


2010. okt. 27. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Alapból nem szabadott volna elkezdened szedni. Várnod kellett volna legalább 1-2 ciklust, hogy a tabi után rendeződjön.

A pecsételés alapvetően az első néhány levélnél elég gyakori, általában rendeződik, nem kell túlaggódni.

De szerintem így az esemény utánival együtt ez elég durva hormonadag volt.

Vagy menj el az orvosodhoz, vagy www.orvostudakozo.hu-n érdeklődd meg, hogy mit csinálj. Ott legalább szakértőtől kapsz választ.

2010. okt. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nőgyógyász írta fel, és ráadásul egy jó orvos. Nem mondta, hogy ez gáz lenne. de akkor ez MÉG AZ ESEMÉNY UTÁNINAK a jele??
2010. okt. 27. 22:48
 3/3 anonim válasza:
hanyadik szeretkezés és hány éves vagy?
2010. okt. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!