Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szakítottam a barátommal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal, abbahagyjam a tabletta szedését?

Figyelt kérdés

2,5 hete szakítottam a barátommal, mindjárt vége a levélnek, és nem tudom, hogy folytassam-e a szedését (22 éves vagyok, 5 hónapja szedem). Lehet, hogy egy-két hónap múlva újra lesz párom, és kelleni fog, de lehet, hogy évekig nem...mi árt jobban? Ha abbahagyom és hamarosan újrakezdem, vagy ha szedem feleslegesen kitudja meddig?

Ti mit csináltok ilyen helyzetben?


2010. ápr. 5. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd abba,mert elég drága.
2010. ápr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Felesleges abbahagynod, ha nem okozott számodra sok mellékhatást. Velem 1 éve szakított a barátom, szedtem utána végig, és 5 hónap múlva megint szerelmes lettem és jó volt h szedtem :) Az orvosom is azt mondta, hogy a mai fogamzásgátlókat már 10-15 évig is lehet szedni, alacsony a hormontartalmuk, nem okoznak panaszt a szervezet számára. De a te döntésed, ez csak 1 tanács volt. :)
2010. ápr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A májat mindenképpen terheli így nem javaslom a felesleges szedését
2010. ápr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha tutira véglegesen vége, és nincs kifogásod a gumi ellen, akkor sztem hagyd abba, aztán ha beújítanál, az elején használjatok gumit, ha nem akarod összezavarni a szervezeted.. amúgy meg erre a nőgyógyász tudja a legbiztosabb választ, hogy melyik az egésszégtelenebb
2010. ápr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én két éve kezdtem először a tabit. Szedtem 3 hónapig, utána vége lett a kapcsinak, abba hagytam a tabit, egy hónap után kibékültünk, de nem folytattam a tabit, megszakitással védekeztünk, ez ment fél évig. Rá két hónapra lett a mostani párom, vele 5 hónapja vagyok együtt, és 1 hónapja kezdtem ujra a tabit. De csak azért kezdtem el megint, mert komoly kapcsolta. Ezért is vártam a bogyóval ennyit. Feleslegesen nem mérgezem magam :(
2010. ápr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. Szerintem hagyd abba. Nem olyan egészséges az....
2010. ápr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy hagyd abba. Én biztosan nem szedném, még kapcsolat alatt sem, nemhogy ha nincs párom. A májnak minden gyógyszer árt.
2010. ápr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én igaz még nem szedek tablettát, de biztos abbahagynám. nem tesz jót a májnak.

én még nem szedek tablettát, pedig lassan egy éve vagyunk együtt a párommal, nem sietek vele, érzem hosszú lesz.

szerintem hagyd abba

2010. ápr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hagyd abba,nekem orvos tanácsolta h hagyjam abba mikor nincs kapcsim.23/L
2010. ápr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!