Melyik a hatásosabb felfázásra az Urzinol és ha nem múlik a helyzet antibiotikum vagy a tőzegáfonya tea ivása?




válasza:Ha meg az elejen vagy, akkor kiprobalhatod az urzinolt, kozben mehet tozegafonya le, tea es d-mannoz por is.
Ha nem javul 2 napon belul, akkor orvos es vizelettenyesztes UTAN antibiotikum. Nagyon fontos, hogy csak a megfelelo antibiotikumot szedd.




válasza:Szerintem ne vegyük egy kalap alá az urzinolt és tőzegáfonyát az antibiotikummal.
Az elsők vény nélküli növényi szerek. Ezek az enyhe tüneteknél használhatnak. Ha viszont eldurvul a helyzet oda már antibiotikum kell. És mikor annak vége van aki 1-2 hónapig ráerősít tőzegáfonyával.
Kapcsolódó kérdések:
Szedem a walurinált,probiotikumot(linex) c-vitamint(1000mg),próbálok többet inni,ez nem nagyon sikerül. Nincs vér,alhasi fájdalom sem ,csak az szúró csípő érzés odalent.Napközben elmúlik,de éjjel ha felkelek alig tudok vissza aludni.Már 3 napja tart. Napközbenbazt hiszem elmúlt aztán mégsem.
Egy-két hete sűrűbben kell pisilni járnom, 2-3 napja viszont már félóránként mennem kell. Ma voltam dokinál, kaptam antibiotikumot (Cifran), iszok tőzegáfonya és csalánteát is, de igazán ő sem tudta megmondani mi is ez pontosan, mivel egyáltalán nem fáj sem pisiléskor,...
Az a tünetem, hogy vizelésnél csíp, nem erősen, de csíp. 3 féle antibiotikumot is szedtem, de semmi nem mulasztja el, már lassan 2 hónapja tart ez. Tenyésztés volt, nem találtak benne semmit. Szedtem/szedek tőzegáfonya kapszulát, urzinolt, d-mannózt, ezüst kolloidot...
Ciprobay antibiotikum szedese + tozegafonya + tantum rosa irrigalastol keshet a menstruacio?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




