Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a probléma? Felfázás?

Mi lehet a probléma? Felfázás?

Figyelt kérdés
Egy-két hete sűrűbben kell pisilni járnom, 2-3 napja viszont már félóránként mennem kell. Ma voltam dokinál, kaptam antibiotikumot (Cifran), iszok tőzegáfonya és csalánteát is, de igazán ő sem tudta megmondani mi is ez pontosan, mivel egyáltalán nem fáj sem pisiléskor, sem előtte, sem utána. Vizelet és vérvizsgálatot kért, amit a napokban fogok elintézni (egyébként az mennyi idő alatt van készen?). Viszont jövő héten utaznék külföldre, és útközben nem megoldható, még óránként sem, a megállás. Nagyon el vagyok keseredve, mert lehet, hogy így le kell fújnom az utat, amit már egy éve tervezek, és még csak azt sem tudom, miért. Felfázás? Stressz pisilés? Vagy mi?

2019. márc. 25. 21:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Simán lehet felfázás, nekem már volt fájdalommentes fajta legalábbis. A laborvizsgálat egy nap alatt kész, másnap megkapod az eredményt. Bízzunk benne, hogy csak egy kis felfázás. A csalántea vizelethajtó, tehát amiatt is pisilhetsz sokat.
2019. márc. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!